Театрални новини
Програма за месец Април, 2023 г.
08.03.2023
2-ри неделя 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Продукция: Desta Production
3-ти понеделник 19.30 часа / ПАРЧЕНЦА ОТ СЛЪНЦЕ И ОБЛАК по Пол Зиндел
Превод и сценична версия: Клара Армандова
Хореография: Кристина Славчева-Pebbles
Музика Добромир Кисьов
Сценография: Николай Ангелов
Участват: Клара Армандова, Кристина Славчева, Велизара Сърчаджиева, Дидо Мачев
Продукция: Импресарска къща ”Визион” с финансовата подкрепа на Министерство на Културата
4-ти вторник 19.30 часа / 8.15 НА ОРЛОВ
по Уди Алън
Режисьор: Георги Грозев
Участват: Мартин Вълчев, Калоян Янев, Анна - Мария Николаева
Продукция Творческа къща "Grozevarde"
5-ти сряда 19.30 часа / ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ от Димитър Талев
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Сценография и костюми: Жанета Иванова
Музикални картини: Евгени Господинов
Участват: Анна Петрова (гост), Мариела Топалова, Петьо Горанов, Яцек Янков, Николай Сяров, Габриела Димитрова, Иван Иванов, Стефан Мараджиев
Продукция: ТМЦ „Разград”
6-ти четвъртък 19.30 часа / СЪВЪРШЕНАТА – ПРЕПОДОБНА СТОЙНА
Автор: Неда Антонова
Моноспектакъл на Десисислава Михайлова
Режисьор: Христо Стойчев
Композитор: Евгени Господинов
Продукция: Театрална компания „Черо” с подкрепата на Министерство на културата
7-ми петък 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Автор: Дензъл Ребеловски Актьорски състав: Атанас Михайлов, София Джамджиева, Галин Найденов, Йонко Димитров.
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
9-ти неделя 19.30 часа / ДОНЕСИ МИ ГЛАВАТА НА ПРИНЦА по Роджър Зелазни и Робърт Шекли
Драматизация и режисура: Росен Пенчев
Независим проект на актьорски клас “БАНДА” с р-л Росен Пенчев
10-ти понеделник 19.30 часа / ПОЧТИ БОЖЕСТВЕНА КОМЕДИЯ
Режисьор: Волен Митев
Участват: Искра Йосифова, Воелн Митев
Продукция: РДТ „Николай Хайтов” – Смолян
11-ти вторник 19.30 часа / КОМИКАДЗЕ НА КРЪСТЮПЪТ
Моноспектакъл на Кръстю Лафазанов
Автор и постановка: Елена Начева
Продукция: Desta Production
12-ти сряда 19.30 часа / ВКУСЪТ НА ЖИВОТА
Моноспектакъл на Наталия Цекова
Автори: Здрава Каменова и Светльо Томов
Музика: Павел Терзийски
Сценография и костюм: Стефания Колева
Продукция: „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
13-ти четвъртък 19.30 часа / ТОВА СЪМ АЗ, ТОВА СИ ТИ
Авторски спектакъл на Орлин Дяков
С участието на Стефан Сърчаджиев и Велизара Петкова
Плакат: Марина Маринова
Музика: Краси Янев
18-ти вторник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Сценография: Ани Янакиева
Музика: Павел Терзийски
Продукция: Desta Production
19-ти сряда 19.30 часа / ТАРТЮФ по Ж.Б.Молиер
Режисура: Савина Бързева
Продукция: Театър „ОЗ”
20-ти четвъртък 19.30 часа / САКО ОТ ВЕЛУР по Станислав Стратиев
Постановка Симона Попова
Сценография: Виктор Липовски
Продукция: Арт Асоциация „Водолей”
21-ви петък 19.30 часа / СТРАЖАТА НА ТАДЖ МАХАЛ
Автор: Раджив Джоузеф
Режисьор: Стефан Зарев
Асистент режисьор - Петър Терзиев
Сценограф: Василена Ялъмова
Участват: Николай Николаев, Тодор Кирилов
Продукция: Театър „Нокс”
24-ти понеделник 19.30 часа / МНОГО ШУМ ЗА НИЩО по У.Шекспир
Режисура: Савина Бързева
Продукция: Театър „ОЗ”
25-ти вторник 19.30 часа / ВЕЧЕРЯ ЗА ГЛУПАЦИ от Франсис Вебер
Режисьор: Венета Атанасова
Участват: Мирослав Митков, Васил Алексов, Иван Гърков, Виктор Георгиев, Илияна Ламбрева, Мария Димитрова, Явор Кондов
Продукция: TС „IUVENES”
26-ти сряда 19.30 часа / ДЪРВО БЕЗ КОРЕН
Моноспектакъл на Илиян Марков по разкази от Николай Хайтов
Сценография и костюми: Бояна Бъчварова
Хореография: Асен Павлов
Музика: Oratnitza
Продукция: Театър „ОЗ”
27-ми четвъртък 19.30 часа / ДЖАНКИ В МАНХАТЪН
Авторски спектакъл по разказа на Хасан Ефраимов
Режисьор: Илиян Стоилов
Участват: Елена Грозданова, Ивона Желева и Петя Каменова
реализиран по програма на НФК - „Творчески инициативи“
28-ми петък 19.30 часа / ХИТЪТ НА СЕЗОНА
Моноспектакъл на Здрава Каменова
Режисьор: Благой Бойчев
Музика: Добромир Кисьов
Сценография и костюми: Свила Величкова и Ванина Цандева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
29-ти събота 19.30 часа / СТРАШНИ ТРАВМИ ОТ ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА
Автор: Раджив Джоузеф
Режисьор: Стефан Зарев
Сценограф: Киряна Аврониева
Композитор: Милен Апостолов
Актьори: Анатолий Ставрев и Мария Панайотова
Продукция: „Театър Нокс“
Проектът е финансиран от Министерство на Културата
30-ти неделя 11.00 часа / КОПЧЕ ЗА СЪН по В.Петров и У.Шекспир
спектакъл за деца / Режисьор: Симона Попова Пластика: Данияна Коева
Продукция: Арт Асоциация „Водолей”
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението 0886501703 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини април 2024 »
|
|
|
|
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК