Програма за мсец Март, 2023 г.
20.02.2023
Месечна програма Март, 2023 г.
Новият канал на "Нов театър" НДК в You Tube платформата https://www.youtube.com/channel/UCY-k8AfHsPU8q4gcC1IiSoQ
Instagram https://www.facebook.com/%D0%9D%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%80-Instagram-327175958678610/?ref=pages_you_manage
Facebook профил https://www.facebook.com/%D0%9D%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%9D%D0%94%D0%9A-100588638733432/?ref=pages_you_manage
1-ви сряда 19.30 часа / ШЕВИЦА
Хореограф: Цветина Матова
Костюми: Албена Рускова, Петя Петрова');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петя Петрова
Танцов спектакъл участието на танцьори от ”Dancing play”
2-ри четвъртък 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Автор: Дензъл Ребеловски Актьорски състав: Атанас Михайлов, София Джамджиева, Галин Найденов, Йонко Димитров.
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
3-ти петък 19.30 часа / ВРЕМЕТО Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ВРЕМЕТО
спектакъл посветен на рождението на Апостола
Актьори Елена Петрова, Любомир Ковачев, Ивайло Захариев, Ники Сотиров, Ангелина Денчева, Ивайла Мацина
Сценарий и режисура - Бойко Илиев
Музикален ръководител - Евгени Господинов
Продукция „Нов театър” НДК
5-ти неделя 19.30 часа / ТОВА СЪМ АЗ, ТОВА СИ ТИ
Авторски спектакъл на Орлин Дяков
С участието на Стефан Сърчаджиев и Велизара Петкова
Плакат: Марина Маринова
Музика: Краси Янев
6-ти понеделник 19.30 часа / ДЪРВО БЕЗ КОРЕН
Моноспектакъл на Илиян Марков по разкази от Николай Хайтов
Сценография и костюми: Бояна Бъчварова
Хореография: Асен Павлов
Музика: Oratnitza
Продукция: Театър „ОЗ”
7-ми вторник 19.30 часа / СКРЪБНА ВЕСТ по мотиви от текстове на Мате Матишич
Сценариен екип: Данчо Колев, Димитър Туджаров - Шкумбата и Минчо Събев
Режисьор: Минчо Събев
Участват: Данчо Колев и Димитър Туджаров - Шкумбата
Логистика и камбани: Иван Григоров
С медийното партньорство на Дарик радио
8-ми сряда 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Продукция: Desta Production
9-ти четвъртък 19.30 часа / ЧЕТИРИТЕ СПОРАЗУМЕНИЯ
Достъпно за незрящи хора и хора с увреден слух
Режисьор: Цвета Балийска
Хореограф: Цветина Матова
Музика: Рада Михайлова, Цвета Балийска
Ударни и гонг: Пламен Петков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Пламен Петков
Китара и мелодика: Авенир Михайлов
Музикален консултант: Константин Кучев
Дизайн на плакат: Лилия Самоковска
Превод от и на жестов език: Силвана Павлова
Консултант жестов език: Росица Караджова
Аудиоописание за слепи и незрящи хора: Цветина Матова
Продукция: Театър „Драмеди”
10-ти петък 19.30 часа / САКО ОТ ВЕЛУР по Станислав Стратиев
Постановка Симона Попова
Сценография: Виктор Липовски
Продукция: Арт Асоциация „Водолей”
13-ти понеделник 19.30 часа / ВКУСЪТ НА ЖИВОТА
Моноспектакъл на Наталия Цекова
Автори: Здрава Каменова и Светльо Томов
Музика: Павел Терзийски
Сценография и костюм: Стефания Колева
Продукция: „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
14-ти вторник 19.30 часа / ВЕЧЕРЯ В МАНХАТЪН
Джаз-опера от Любо Денев
Режисьор: Бойко Илиев
Сценография и костюми: Жанета Иванова
Хореография: Йоана Стоянова
Вокален педагог: Даниела Станкова
Художник на картината: Ема Ванкова
Участват: Христина Пипова, Лидия Кулекова, Александър Панайотов, Симеон Владов
и джаз-квартет в състав Мартин Марков /пиано/, Арнау Гарофе /саксофон/, Михаил Иванов /бас/, Атанас Попов /барабани/
Продукция „Нов театър” НДК с подкрепата на Национален фонд „Култура” и „Музикаутор”
15-ти сряда 19.30 часа / ХИТЪТ НА СЕЗОНА
Моноспектакъл на Здрава Каменова
Режисьор: Благой Бойчев
Музика: Добромир Кисьов
Сценография и костюми: Свила Величкова и Ванина Цандева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
17-ти петък 19.30 часа / ЧАСТ ОТ КОЛЕКЦИЯ
Театрално-музикален пърформанс по текстове на Димитър Воев
Драматизация Иван Юруков
Режисьор Иван Юруков
Аранжимент “ТЕРПЕНТИНА”
Участват Иван Юруков - китара, укулеле, вокал Стоян Младенов - цигулка, вокал
Николай Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Николай Димитров - ударни, вокал Милен Апостолов - пиано, вокал
19-ти неделя 19.30 часа / ДОНЕСИ МИ ГЛАВАТА НА ПРИНЦА по Роджър Зелазни и Робърт Шекли
Драматизация и режисура: Росен Пенчев
Независим проект на актьорски клас “БАНДА” с р-л Росен Пенчев
20-ти понеделник 19.30 часа / КОМИКАДЗЕ НА КРЪСТЮПЪТ
Моноспектакъл на Кръстю Лафазанов
Автор и постановка: Елена Начева
Продукция: Desta Production
21-ви вторник 19.30 часа / АДМИНИСТРАТОР НА СЪДБАТА: РАБОТНО МЯСТО
Автор: Михаил Казаков
Режисьор: Иво Йонче
Актьори: Георги Краев, Анелия Мангърова, Иван Трайков
Композитор: Тодор Василев
Сценография: Десислава Пандева
Дизайнер костюми: Стамена Константинова
Продукция: Сдружение „Артикус”
22-ри сряда 19.30 часа / СТРАЖАТА НА ТАДЖ МАХАЛ
Автор: Раджив Джоузеф
Режисьор: Стефан Зарев
Асистент режисьор - Петър Терзиев
Сценограф: Василена Ялъмова
Участват: Николай Николаев, Тодор Кирилов
Продукция: Театър „Нокс”
24-ти петък 19.30 часа / ПОЕТЕСАТА
Авторски спектакъл на Диана Каваклийска
с участието на Еро Турка и Драган Милев – Дари
Сценография: Ева Тенева Зайкоф
Костюми: Мирела Братова
27-ми понеделник 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Моноспектакъл на Иван Юруков
Автор: Александър Урумов
Режисьор: Иван Юруков
Композитор: Михаил Шишков – баща
Продукция: ПК “Вагабонти”
28-ми вторник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Сценография: Ани Янакиева
Музика: Павел Терзийски
Продукция: Desta Production
29-ти сряда 19.30 часа / ХАМЕЛЕОНЪТ
Автор: Питър Шафър
Режисьор: Александър Калинов
Актьори – Георги Краев, Диа Мантова, Иво Йончев
Сценография - Кристина Коп
Продукция: Сдружение „Артикус”
30-ти четвъртък 19.30 часа / ДВЕ ЖЕНИ БЕЗ ДА СЕ БРОИ МЪЖЪТ
80 години юбилей на Недялко Йорданов
Автор на фарса-мюзикъл: Недялко Йорданов
Музика: Хайгашод Агасян
Участват Ирен Кривошиева, Роси Русева
Продукция: ДКТ „Иван Димов” - Хасково
31-ви петък 19.30 часа / ДЖАНКИ В МАНХАТЪН
Авторски спектакъл по разказа на Хасан Ефраимов
Режисьор: Илиян Стоилов
Участват: Елена Грозданова, Ивона Желева и Петя Каменова
реализиран по програма на НФК - „Творчески инициативи“
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението 0886501703 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини март 2024 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК