Театрални новини



Програма на "Нов театър" НДК за месец Март, 2021 г.

20.02.2021

Програма на
ПРОГРАМАТА на "Нов театър" НДК за месец Март, 2021 г. се реализира
с подкрепата на НАЦИОНАЛЕН ФОНД "КУЛТУРА"


4-ти  март Четвъртък  19.30 часа / ИЗПОВЕД НА ЕДНА АКТРИСА
Автор на пиесата и текста на песните  Роси Русева
Автор на музиката  Жоро Стоев и една песен на Хайгашод Агасян
В ролята на Актрисата  Роси Русева
Стихове от Стефан Цанев, Недялко Йорданов, Петър Анастасов
Спектакълът е осъществен с подкрепата на Национален фонд "Култура"
 
5-ти  март Петък  19.30 часа / КЕКС ВМЕСТО СЕКС
Режисьор Лео Капон
Хореограф Мариана Данева
Автор на пиесата и текста на песните  Роси Русева 
Автор на музиката Жоро Стоев
Участват Ирен Кривошиева, Роси Русева, Жоро Стоев

10-ти  март Сряда  19.30 часа / ТЪРНОВСКАТА ЦАРИЦА
По едноименната повест на Емилиян Станев
Драматизация и режисура Бойко Илиев
Костюми Жанета Иванова
Сценография Теодор Даскалов
Участват  Елена Петрова, Мариела Топалова, Таня Карбова, Николай Сяров, Веселин Борисов, Марияна Бранкованова, Цветана Благоева, Даниел Найденов
Продукция  ДТ“Антон Страшимиров” – гр.Разград
 
11-ти  март  Четвъртък  19.30 часа / ТОВА СЪМ АЗ, ТОВА СИ ТИ
Авторски спектакъл на Орлин Дяков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Орлин Дяков
С участието на Стефан Сърчаджиев и Велизара Петкова
Плакат Марина Маринова
Музика Краси Янев

12-ти  март  Петък  19.30 часа / ЧАСТ ОТ КОЛЕКЦИЯ
Театрално-музикален пърформанс по текстове на Димитър Воев
Драматизация Иван Юруков
Режисьор Иван Юруков
Аранжимент “ТЕРПЕНТИНА”
Участват Иван Юруковкитара, укулеле, вокал  Стоян Младеновцигулка, вокал
Николай Димитровударни, вокал  Милен Апостоловпиано, вокал

15-ти  март Понеделник  19.30 часа  / 1984 ОТ ИЗОЛАТОРА 2020
по "1984" на Джордж Оруел
Драматизация и режисура Бойко Илиев
Сценография Теодор Даскалов Костюми Жанета Иванова
Участват Филип Дончев, Йоана Иванова, Цветан Николов,
Веселин Калановски, Надя Илиева, Ана-Мария Николаева, Яцек Янков
Продукция ДТ„Антон Страшимиров” – Разград
 
16-ти  март  Вторник  19.30 часа  / ПЕПЕРУДИ, ПЕПЕРУДИ
Автор Алдо Николай
Режисьор Ники Априлов
Участват Кристина Белчева, Елена Ятанасова и Ивайло Захариев
 
17-ти  март  Сряда  19.30 часа / ПАМЕТТА НА ВОДАТА
Автор Шийла Стивънсън
Постановка проф.Елена Баева
Сценография Ема Ванкова
Музика Йосиф Герджиков
Участват Мила Топалова, Микаела Берчева, Димитрина Проданова, Стефан Милков и Тихомир Иванов
Продукция ДТ Монтана
 
18-ти  март Четвъртък  19.30 часа / МЕЛОДИЯ
Автор  Диъдри Кинахан
Постановка и муз.картина Клара Армандова
Участват Никола Мутафов, Диана Костова
Сценография и костюми Венелин Шурелов
Вокален консултант доц.д-р.Николай Моцов
Звукова среда Боян Христов
Продукция “Vision”
Проектът се реализира с подкрепата на Министерство на културата
 
19-ти  март  Петък  19.30 часа  / ПЕПЕРУДИ, ПЕПЕРУДИ
Автор Алдо Николай
Режисьор Ники Априлов
Участват Кристина Белчева, Елена Ятанасова и Ивайло Захариев
 
21-ви  март Неделя  19.30 часа / ГАНЬОАДА
Музикална комедия по Алеко Константинов
Либрето и режисура Бойко Илиев
Муз.ръководител и аранжимент Евгени Господинов
Участват Борислав Веженов, Михаил Сървански, Йордан Петков, Христина Джурова, Стелиан Радев, Кристина Митева
Продукция “Нов театър” НДК
Реализиран с подкрепата на Министерство на културата
 
22-ри  март  Понеделник  19.30 часа / ЧУДОМИРЩИНИ
по разкази на Чудомир
Режисьор Милослав Милославов
Участва Стефан Милков
Сценична среда Ивайло Николов
Музика Оратница
Продукция ТК ”Миларт”
 
23-ти  март  Вторник  17.00 и 19.30 часа / СЪВЪРШЕНО НЕПОЗНАТИ
по сценарий на Филипо Болоня и Паоло Дженовезе
Режисура Савина Бързева
Сценография и костюми Бояна Бъчварова
Участват Жоржета Иванова, Александър Йончев, Калина Георгиева, Елена Захариева, Катерина Стоева, Яна Пенчева, Радина Иванова, Борис Бояджиев, Симеон Георгиев, Ева Ганчева, Славина Кюркчиева, Нина Ангелова, Алекс Фанди
Продукция “Театър О3”

24-ти  март Сряда  19.00 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Моноспектакъл на  Иван Юруков
Автор  Александър Урумов
Режисьор  Иван Юруков
Композитор  Михаил Шишков – баща
Продукция ПК “Вагабонти”
 
25-ти  март  Четвъртък  19.30 часа / ГАРА КАЛКУТА по Ханох Левин
Постановка Симона Попова
Участват Калина Липовска, Нелия Чалъкова, Ивет Стоименова, Никола Михайлов, Явор Цаков, Мартин Ромеов, Павел Петков, Евтим Шушолов, Божидар Велянов, Людмил Димитров, Грета Георгиева
Хореография Даниана Коева
Продукция Арт Асоциация „Водолей”
 
27-ми  март Събота  10.00 – 22.00 часа / ФЕСТИВАЛ НА АВТОРСКИЯ ТЕАТЪР (ФАТ)
Участват Театър Драмеди, Ованес Торосян, Искра Проданова- Варна, Танцова компания Дюн, Бургас, Playback театър "Тук и сега", Театър Вижу- компания от незрящи актьори
 
28-ми  март Неделя  10.00 – 22.00 часа / ФЕСТИВАЛ НА АВТОРСКИЯ ТЕАТЪР (ФАТ)
Участват Театър Драмеди, Ованес Торосян, Искра Проданова- Варна, Танцова компания Дюн, Бургас, Playback театър "Тук и сега", Театър Вижу- компания от незрящи актьори
 
30-ти  март  Вторник  17.00 и 19.30 часа / ЧЕТИРИ СТАИ
по сценарий на Алисън Андерс, Александър Рокуел, Робърт Родригес, Куентин Тарантино
Режисура Савина Бързева
Сценография и костюми Бояна Бъчварова
Участват Катерина Стоева, Калоян Братков, Миа Доневска, Мария Русева, Силвия Стоева, Виктория Василева, Яна Пенчева, Николай Велинов, Калина Георгиева, Мила Пейова, Симеон Скачков, Мария-Алесия Порку, Нина Ангелова, Денис Бонев, Александра Божилова
Продукция “Театър О3”
 
31-ви  март  Сряда  19.30 часа / УСЕЩАНЕ ЗА ЛЮБОВ
Участват Бойка Велкова и Ивайло Захариев
Режисьор Бойка Велкова
Музика Теодосий Спасов
 
 
Вечерните театрални представления и музикални концерти в Нов Театър” НДК са от 19.30 часа, а представленията за деца - от 11.00 часа.
Билети на КАСА в деня на представлението 0886501703 и 0988991782 или Билетен център НДК 02/9166300 и 02/9166400 и онлайн: theatre.art.bg, grabo.bg, Epay.go, ticketportal.bg




всички новини от Нов Театър - НДК »

профил на Нов Театър - НДК »

всички новини февруари 2021 »











 
|   Благоевград   |   Бургас   |   Варна   |   Велико Търново   |   Видин   |   Враца   |   Габрово   |   Димитровград   |   Добрич   |   Дупница   |   Казанлък   |   Кърджали   |   Кюстендил   |   Ловеч   |   Монтана  

|   Пазарджик   |   Перник   |   Плевен   |   Пловдив   |   Правец   |   Разград   |   Русе   |   Силистра   |   Сливен   |   Смолян   |   Созопол   |   София   |   Стара Загора   |   Търговище   |   Хасково   |   Шумен   |   Ямбол  
„Бисквитките“ ни помагат да предоставяме услугите си. С използването им приемате употребата на „бисквитките“ от наша страна. Научете повече Разбрах
eXTReMe Tracker