ПРЕМИЕРИ
Сцена „Щастливеца” 15 април
АРТ
Сцена „Методи Андонов” 21 март
МОРСКО СИНЬО
- от Валери Петров
- Постановка - Димитър Еленов
- Хореограф – Силвия Мартинова
- Мултимедия - Драгомир Димчев
- Музикално оформление – Иван Динев
- Участват: Александра Костова, Митко Кръстев, Кристиян Панев, Дариела Спасова, Велислава Костова, Донка Златкова, Венци Владимиров, Йоанна-Изабелла Върбанова, Валентин Русимов, Петър Димитров, Ива Вълканова, Веселин Бузин, Николай Николов, Симона Николова, Александър Генов, Василена Рангелова, Габриела Тодорова, Александър Петров, Диана Петрова, Десислава Бешкова, Димитър Калудов, Мелани-Роуз Чоллова, Виктория Митова, София Михайлова, Дария Цанева, Михаил Иванов, Милена Осиковска, Преслава Михайлова, Стефан Калчев, Мария Димитрова, Ая Тодорова, Мартина Младенова, Йоанна Рангелова, Христо Бонев
- ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”
Сцена „Щастливеца”
01 пон. 19.30 ч.
ЗЛАТЕН КОС – 38 издание, гостува БНР, редакция „Хумор, сатира и забава”
02 вт. 19.30 ч.
ВУЙЧО ВАНЬО от Антон П. Чехов, постановка – Пламен Марков, гостува ДТ - Варна
03 ср. 19.30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши, постановка – Богдан Петканин
04 чет. 19.30 ч.
ЕДНО МАЛКО РАДИО, моноспектакъл на Мая Новоселска,
постановка – Стефан Москов
05 пет. 19.30 ч.
ШПИОНАЖЪТ ПРЕЗ КАМЕННАТА ЕРА от Александър Володин, постановка – Пламен Марков
07 нед. 19.30 ч.
ЗЛАТЕН КУКЕРИКОН – сатирични награди 2013
08 пон. 19.30 ч.
ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер, постановка – Иржи Менцел
09 вт. 19.30 ч.
ОТКАЧЕНА ФАМИЛИЯ от Рей Куни, постановка – Валентин Танев, гостува ДКТ - Хасково
10 ср. 19.30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши, постановка – Богдан Петканин
11 чет. 19.30 ч.
НИКОГА НЕ ГО ПРАВИ С АДВОКАТ (СЕНТРАЛ ПАРК УЕСТ) от Уди Алън, постановка – Бойко Илиев
12 пет. 19.30 ч.
ПРЕЛЕСТИТЕ НА ИЗНЕВЯРАТА от Валентин Красногоров, постановка – Йосиф Сърчаджиев
13 съб. 19.30 ч.
РАЗБИВАЧЪТ НА СЪРЦА (ДОН ЖУАН ОТ СОХО) от Патрик Марбър,
постановка – Здравко Митков
14 нед. 19.30 ч.
АРТ от Ясмин Реза, постановка – Антон Угринов, ПРЕДПРЕМИЕРА
15 пон. 19.30 ч.
АРТ от Ясмин Реза, постановка – Антон Угринов, ПРЕМИЕРА
17 ср. 19.30 ч.
СТОЛЕТИЕ МОЕ от Мишел Лоранс, постановка – Владимир Петков
18 чет. 19.30 ч.
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ОТЗАД от Майкъл Фрейн, постановка – Иржи Менцел
19 пет. 19.30 ч.
БЪЛГАРСКИ РАЗКАЗИ моноспектакъл на Мариус Куркински, гостува ДТ – Пловдив
20 съб. 19.30 ч.
ЛЮБОВ ПО ГРАФИК от Марк Камолети, постановка – Атанас Атанасов
21 нед. 19.30 ч.
РАЗБИВАЧЪТ НА СЪРЦА (ДОН ЖУАН ОТ СОХО) от Патрик Марбър,
постановка – Здравко Митков
22 пон. 19.30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши, постановка – Богдан Петканин
23 вт. 19.30 ч.
ДОСАДНИКЪТ от Франсис Вебер, постановка – Богдан Петканин,
гостуват ОДТ – Перник и ТФ „Мелпомена”
24 ср. 19.30 ч.
АРТ от Ясмин Реза, постановка – Антон Угринов
25 чет. 19.30 ч.
ПРЕЛЕСТИТЕ НА ИЗНЕВЯРАТА от Валентин Красногоров, постановка – Йосиф Сърчаджиев
26 пет. 19.30 ч.
ЛЕКА ФОРМА НА ТЕЖКА ДЕПРЕСИЯ по Станислав Стратиев, постановка – Йонко Цонев и Светослав Пеев
27 съб. 19.30 ч.
ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер, постановка – Иржи Менцел
28 нед. 19.30 ч.
РИМСКА БАНЯ от Станислав Стратиев, постановка - Светослав Пеев
29 пон. 19.30 ч.
ШПИОНАЖЪТ ПРЕЗ КАМЕННАТА ЕРА от Александър Володин,
постановка – Пламен Марков
Камерна сцена „Методи Андонов”
10 ср. 19.30 ч.
ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ НА КОНФУЦИЙ от Хан Динин, постановка – Снежина Танковска
Спектакъл с участието на възпитаници от НАТФИЗ, част от следдипломното им
кариерно развитие.
13 съб. 11.00 ч.
АНДЕРСЕНОВИ ПРИКАЗКИ, постановка - Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”
20 съб. 11.00 ч.
МОРСКО СИНЬО от Валери Петров, постановка – Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”
ПРЕДПРЕМИЕРА
21 нед. 11.00 ч.
МОРСКО СИНЬО от Валери Петров, постановка – Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”
ПРЕМИЕРА
22 пон. 19.30 ч.
МЪРТВИ ДУШИ от Михаил Булгаков, постановка – Тея Сугарева
Спектакъл с участието на възпитаници от НАТФИЗ, част от следдипломното им
кариерно развитие.
23 вт. 19.30 ч.
ГАРФЪНКЪЛ ТЪРСИ САЙМЪН от Здрава Каменова и Калин Ангелов, постановка – Калин Ангелов
27 съб. 11.00 ч.
МОРСКО СИНЬО от Валери Петров, постановка – Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”
29 пон. 19.30 ч.
ЖЕНСКО ЦАРСТВО по Ст.Л.Костов и текстове на Фреди Меркюри, постановка - Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК