П Р Е М И Е Р А
08 петък ЧЕТИРИМА В ЛЕГЛОТО от Анатолий Крим
19 ч. постановка Стефан Щерев – Чечо
билети 8 и 10 лв. участват: Милена Маркова-Маца, Стефан Щерев – Чечо, Алексей Кожухаров, Добриела Попова
13 сряда БИВШАТА ЖЕНА НА МОЯ ЖИВОТ
19-20.50ч. от Жозиан Баласко
билети 10,12 и 15лв.режисьор Велко Кънев
участват: Асен Блатечки, Невена Бозукова, Милена Маркова, Стефан Иванов
П Р Е М И Е Р А
16 събота ФРИЗЬОРКАТА по Сергей Медведев
19-20.15 ч. режисьор Иван Савов
билети 10 и12лв. участват:Кристина Янева, Дамян Тенев, Валери Йорданов, Пламен Сираков, Екатерина Георгиева, Иван Савов
18 понеделник ТАРТЮФ от Жан Батист Молиер
16-17.30 ч. Гостува ДТ”Невена Коканова”-Ямбол
19-20.30 ч. постановка Дияна Радева
билети 6 и 8 лв. участват:Александрина Игнатова, Петя Бойчева, Мариана Бонева,
Капка Валентинова, Даниела Райчевска, Михаил Лазаров, Вълчо
Янев, Милен Каракамушев, Димитър Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Димитър Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Димитър Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Димитър Димитров, Георги Ружичка
25 понеделник ДЪРЖАВНИТЕ ЛИПИ от Ст.Л.Костов
19 - 20 ч. постановка Мариус Куркински
билети участват: Стелиян Николов, Иванка Шекерова, Стефан Цирков,
7 и 8 лв. Ивайло Димитров, Ева Васева, Лазарина Коткова, Петър Влайков,
Димитър Атанасов
П Р Е М И Е Р А
26 вторник ЧЕТИРИМА В ЛЕГЛОТО от Анатолий Крим
19 ч. постановка Стефан Щерев – Чечо
билети 10 и 12лв. участват: Милена Маркова-Маца, Стефан Щерев – Чечо, Алексей
Кожухаров, Добриела Попова
27 сряда СЕВИЛСКИЯТ БРЪСНАР по Бомарше и Чезаре Стербини
19-20.10 ч. режисьор Юрий Дачев
билети 7 и 8 лв. участват: Стелиян Николов, Дамян Тенев, Иванка Шекерова,
Стефан Цирков, Александър Алексич, Петър Влайков, Янко Митев
Очаквайте обявяването на промоционални цени.
Театърът си запазва правото за промени в програмата.
По време на представленията има осигурена детска стая за деца над 4 години.
Резервации на телефон 038/624 636 e-mail dkth@abv.bg www.dkth.org
ДЕТСКИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ
10 неделя КАК СЕ ЛЕКУВА ЛЪВСКИ СТРАХ
11-11.45ч. от Мая Дългъчева и Янко Митев.
билети 3 лв. постановка Съби Събев
участват: Силвия Предова и Янко Митев
12 вторник БАЛКАНСКИ ПЪТЕШЕСТВЕНИК от Я. Митев
ОУ”Л.Каравелов” постановка Съби Събев
билети 3 лв. участват: Силвия Предова и Янко Митев
12 вторник КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ по Братя Грим
11 и 12.30 ч. Гостува ДКТ „К.Величков” –Пазарджик
зала ДКТ за ОУ постановка Светлозар Гагов
”Св.Кл.Охридски” участват: Теодора Пеева, Георги Керменски, Димитър Терзиев,
билети 3 лв. Чавдар Бозаджиев, Христо Бонин
13 сряда ГРОЗНОТО ПАТЕ по Андерсен
9,10.30 и 15.30 ч. Гостува ДКТ”Георги Митев”-Ямбол
в ЦДГ №1,7 и10 драматизация и режисура Николай Бояджиев
билети 3 лв. участват: Жулиета Николаева, Калина Баракова, Димитър
Димитров, Николай Бояджиев
20 сряда ЗЕМЕТРЪС ШОУ образователен спектакъл
в ЦДГ №3 Гостува ДКТ – Пазарджик и Театър „ПАН”
билети 3 лв. автор и постановка Панайот Цанев
21 четвъртък ЗЕМЕТРЪС ШОУ образователен спектакъл
в ЦДГ№15 и17 Гостува ДКT – Пазарджик и Театър „ПАН”
билети 3 лв. автор и постановка Панайот Цанев
24 неделя БЪР,БЪР,БЪР ЗА СЛОН И ЧАДЪР от Мая Дългъчева
11-11.45 ч. постановка Янко Митев
билети 3 лв. участват: Силвия Предова и Янко Митев
26 вторник ПЕПЕЛЯШКА по Шарл Перо
в ЦДГ”Е.Бежко” постановка Съби Събев
билети 3 лв. участват: Силвия Предова и Янко Митев
28 четвъртък МАРТА НИ ДОЙДЕ образователен фолклорен спектакъл
в ЦДГ идея и текст Магдалена Ангелова
билети 3 лв. участват:Магдалена Ангелова и Петя Димитрова
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК