Месечна програма - Юни 2024 |
Предстоящи представления
Минали
|
|
01 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
01 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
01 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
01 Събота 18.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
01 Събота 16.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
01 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
РОМЕО И ЖУЛИЕТА
|
|
02 Неделя 18.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
02 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
02 Неделя 14.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
02 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ГЪБАРКО
|
|
02 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ГЪБАРКО
|
|
02 Неделя 16.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
04 Вторник 19.00 часа, Голяма сцена
ВИНО ОТ ГЛУХАРЧЕТА
|
|
04 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ
|
|
05 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
„МЯСТО, НАРЕЧЕНО ДРУГАДЕ“
|
|
06 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
„ПО РЪБА НА НЕБЕТО“ – ГОСТУВА КТ-ПЛОВДИВ
|
|
07 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
ПО-ПОЛЕКА
|
|
08 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ПРИНЦЕСАТА И СКЪСАНИТЕ ОБУВКИ
|
|
08 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
РАЗДЕЛЯМ ДВОЙКИ ПО ДОМОВЕТЕ
|
|
08 Събота 19.00 часа, Камерна сцена
АЗ, СИЗИФ
|
|
08 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ПРИНЦЕСАТА И СКЪСАНИТЕ ОБУВКИ
|
|
09 Неделя 13.00 часа, Камерна сцена
ПЕПЕЛЯШКА
|
|
09 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ПЕПЕЛЯШКА
|
|
09 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
XЕНЗЕЛ И ГРЕТЕЛ
|
|
10 Понеделник 19.00 часа, Голяма сцена
КАШОНЪТ — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
11 Вторник 19.00 часа, Голяма сцена
ДОН КИХОТ
|
|
12 Сряда 19.00 часа, Камерна сцена
АЗ, ФОЙЕРБАХ
|
|
13 Четвъртък 19.00 часа, Камерна сцена
ОПАСНИ ВРЪЗКИ
|
|
14 Петък 19.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
14 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
15 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
15 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
BAI GANYO
|
|
15 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
БРЕМЕНСКИТЕ МУЗИКАНТИ
|
|
16 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
16 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
16 Неделя 19.00 часа, Камерна сцена
АРТ
|
|
16 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИНОКИО
|
|
17 Понеделник 19.00 часа, Голяма сцена
ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
купи билет | |
21 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
РАЗДЕЛЯМ ДВОЙКИ ПО ДОМОВЕТЕ
|
|
купи билет | |
29 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
29 Събота 19.00 часа, Камерна сцена
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
купи билет | |
30 Неделя 19.00 часа, Голяма сцена
ГРАФ МОНТЕ КРИСТО
|
|
|
Месечна програма детски постановки - Юни 2024 |
купи билет | |
22 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ТИГЪРЧЕТО СПАС
|
|
купи билет | |
22 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ТИГЪРЧЕТО СПАС
|
|
купи билет | |
23 Неделя 14.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
купи билет | |
23 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
купи билет | |
29 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
29 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
XЕНЗЕЛ И ГРЕТЕЛ
|
|
купи билет | |
29 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
30 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
МАЛКАТА РУСАЛКА
|
|
|
Месечна програма - Юли 2024
|
купи билет | |
11 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
купи билет | |
13 Събота 19.00 часа, Камерна сцена
ОПАСНИ ВРЪЗКИ
|
|
|
Месечна програма детски постановки - Юли 2024
|
купи билет | |
06 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
XЕНЗЕЛ И ГРЕТЕЛ
|
|
купи билет | |
06 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ПЕПЕЛЯШКА
|
|
купи билет | |
07 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
07 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
07 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИНОКИО
|
|
купи билет | |
13 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
купи билет | |
13 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
купи билет | |
13 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
купи билет | |
13 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
купи билет | |
14 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
МАЛКАТА РУСАЛКА
|
|
|
|
|
Новини за театъра |
На 1 и 2 юни Младежки театър „Николай Бинев“ ще създаде истински приказен празник за малките ни зрители. Два дни изпълнени със смях, забавление и щастливи мигове ви очакват на Голяма сцена, Камерна сцена и дори във фоайето на Младежки театър „Николай Бинев“.
Всички знаете кой е Гъбарко и колко е непослушен той, но знаете ли, че на 1 юни ще може лично да се видите и запознаете с него, защото нашият Гъбарко е решил да прави бели на касата на Младежки театър &...
|
Постановката днес |
11.00 часа, Голяма сцена
Творчески колектив:
Автор - Карло Колоди превод - Илиана Друмева стихове - Рада Москова режисьор - Андрей Аврамов композитор - Борис Карадимчев музикален Ръководител - Весела Делчева хореография - Владимир Парисов
Участват:
Севар Иванов Юлиян Петров Александър Хаджиангелов Ния Кръстева Зорница Маринкова Ахмед Юмер
Историята на дървеното човече Пинокио е позната и любима на всички деца.
Дървената кукла, изобретение на майстор Джепето, се превръща в истинско момченце. То преминава през много изпитания по своя път, но успява да се справи и да научи важни неща за себе си и хората. Малките ни зрители преживяват перипетиите на
|
Постановката днес |
19.00 часа, Камерна сцена
Творчески колектив:
Автор - Ясмина Реза превод - Красимир Мирчев режисьор - Владислав Стоименов сценография И Костюми - Ванина Цандева композитор - Калин Николов
Участват:
Петър Петров - Перо Георги Гоцин Кирил Недков
„Арт“ е вълнуваща история за изкуството, приятелството и способността ни да останем верни на себе си, но и на приятелите си, когато виждаме света по различен начин.
Колко бихте платили за бяла картина? Има ли значение кой е художникът? Можем ли да наречем изкуство една картина, ако виждаме пред себе си едно бяло платно?
Серж (Петър Петров – Пер
|
Постановката днес |
11.00 часа, Камерна сцена 12.30 часа, Камерна сцена
Творчески колектив:
Драматизация И Режисура - Валентин Владимиров сценография И Кукли - Таня Пасева сценография И Кукли - Георги Пасев композитор - Станимир Иванов
Участват:
Анна-Валерия Гостанян Йордан Тинков Ралица Туджаро Александър Йорданов Зорница Маринкова Ярослава Павлова
Премиера в Младежки театър „Николай Бинев“ ❤
Представяме ви най-новия куклен спектакъл на Младежки театър „Николай Бинев“ - „Червената шапчица“ по едноименната приказка на Шарл Перо!
Автор на драматизацията и режисьор на спектакъла е Валентин Владимиров, който веднъж вече плени сърцата на зрителите ни със спектакъла &bd
|
За Младежки театър „Николай Бинев“ |
Младежки театър „Николай Бинев” е държавен репертоарен театър, който представя на своите сцени не само класически и съвременни български и чуждоезични пиеси, но и спектакли, насочени към детска и младежка аудитория. В последните няколко години неговата дейност се активизира и в посока на „неформални” (за българската театрална действителност) прояви – малки концерти, литературни четения на поезия и драма, и т.н. Това го превръща в уникален по своята концепция културен институт, който поддържа най-широка възрастова палитра от публика – от първото престъпване на прага на театъра, до удоволствието на по-зрелите и най-възрастните зрители да го споделят с децата и внуците си.
|
|