Месечна програма - Март 2024 |
Предстоящи представления
Минали
|
|
01 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
РОМЕО И ЖУЛИЕТА
|
|
02 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ГЪБАРКО
|
|
02 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ГЪБАРКО
|
|
02 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
КАРЛСОН, КОЙТО ЖИВЕЕ НА ПОКРИВА
|
|
02 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
МАЙСТОРА И МАРГАРИТА
|
|
05 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
ИВАНОВ
|
|
06 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
BAI GANYO
|
|
07 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
„МЯСТО, НАРЕЧЕНО ДРУГАДЕ“
|
|
08 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
09 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
09 Събота 14.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
10 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
10 Неделя 19.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
11 Понеделник 19.00 часа, Голяма сцена
КАШОНЪТ — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
12 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ
|
|
13 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
ВИНО ОТ ГЛУХАРЧЕТА
|
|
13 Сряда 19.00 часа, Камерна сцена
ОПАСНИ ВРЪЗКИ
|
|
14 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
ПО-ПОЛЕКА
|
|
15 Петък 19.00 часа, Камерна сцена
АЗ, СИЗИФ
|
|
15 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
МАЛКИ НЕГОДНИЦИ
|
|
16 Събота 14.00 часа, Камерна сцена
ПЕПЕЛЯШКА
|
|
16 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
МАЛКАТА РУСАЛКА
|
|
17 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
17 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ЕМИЛ ОТ ЛЬОНЕБЕРЯ
|
|
17 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ЕМИЛ ОТ ЛЬОНЕБЕРЯ
|
|
19 Вторник 19.00 часа, Голяма сцена
ДОН КИХОТ
|
|
19 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
АРТ
|
|
20 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
ГРАФ МОНТЕ КРИСТО
|
|
21 Четвъртък 19.00 часа, Камерна сцена
ДЕБЕЛО ПРАСЕ
|
|
22 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
23 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
23 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
23 Събота 14.00 часа, Камерна сцена
ТИГЪРЧЕТО СПАС
|
|
23 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ТИГЪРЧЕТО СПАС
|
|
24 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
24 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
24 Неделя 19.00 часа, Камерна сцена
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
24 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
25 Понеделник 19.00 часа, Голяма сцена
ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
26 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
ПРЕСТЪПЛЕНИЯ НА СЪРЦЕТО
|
|
26 Вторник 19.00 часа, Голяма сцена
РАЗДЕЛЯМ ДВОЙКИ ПО ДОМОВЕТЕ
|
|
27 Сряда 19.00 часа, Камерна сцена
СПЕЦИАЛНИ ПОВОДИ
|
|
28 Четвъртък 19.00 часа, Камерна сцена
ОПАСНИ ВРЪЗКИ
|
|
купи билет | |
29 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
ГРАФ МОНТЕ КРИСТО
|
|
купи билет | |
30 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
МАЙСТОРА И МАРГАРИТА
|
|
|
Месечна програма детски постановки - Март 2024 |
купи билет | |
30 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ПРИНЦЕСАТА И СКЪСАНИТЕ ОБУВКИ
|
|
купи билет | |
30 Събота 14.00 часа, Камерна сцена
ПРИНЦЕСАТА И СКЪСАНИТЕ ОБУВКИ
|
|
купи билет | |
30 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
XЕНЗЕЛ И ГРЕТЕЛ
|
|
купи билет | |
31 Неделя 16.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
31 Неделя 14.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
31 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
31 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
31 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИНОКИО
|
|
|
Месечна програма - Април 2024
|
02 Вторник 19.00 часа, Голяма сцена
„МЯСТО, НАРЕЧЕНО ДРУГАДЕ“
|
|
купи билет | |
02 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
ИВАНОВ
|
|
купи билет | |
03 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
BAI GANYO
|
|
купи билет | |
04 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
ГРАФ МОНТЕ КРИСТО
|
|
купи билет | |
05 Петък 19.00 часа, Камерна сцена
ИНАЧЕ КАЗАНО
|
|
купи билет | |
05 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
08 Понеделник 19.00 часа, Голяма сцена
КАШОНЪТ — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
09 Вторник 19.00 часа, Голяма сцена
РАЗДЕЛЯМ ДВОЙКИ ПО ДОМОВЕТЕ
|
|
купи билет | |
09 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
ДЕБЕЛО ПРАСЕ
|
|
купи билет | |
10 Сряда 19.00 часа, Камерна сцена
КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ
|
|
купи билет | |
10 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
МАЛКИ НЕГОДНИЦИ
|
|
11 Четвъртък 19.00 часа, Камерна сцена
ОПАСНИ ВРЪЗКИ
|
|
11 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
ВИНО ОТ ГЛУХАРЧЕТА
|
|
купи билет | |
12 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
МАЙСТОРА И МАРГАРИТА
|
|
купи билет | |
13 Събота 19.00 часа, Камерна сцена
ПРЕСТЪПЛЕНИЯ НА СЪРЦЕТО
|
|
купи билет | |
14 Неделя 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
15 Понеделник 19.00 часа, Голяма сцена
ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
купи билет | |
17 Сряда 19.00 часа, Камерна сцена
СПЕЦИАЛНИ ПОВОДИ
|
|
17 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
ДОН КИХОТ
|
|
купи билет | |
18 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
ПО-ПОЛЕКА
|
|
купи билет | |
19 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
РОМЕО И ЖУЛИЕТА
|
|
купи билет | |
20 Събота 19.00 часа, Камерна сцена
ОПАСНИ ВРЪЗКИ
|
|
купи билет | |
21 Неделя 19.00 часа, Голяма сцена
МАЙСТОРА И МАРГАРИТА
|
|
купи билет | |
23 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
АРТ
|
|
купи билет | |
24 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
ГРАФ МОНТЕ КРИСТО
|
|
24 Сряда 19.00 часа, Камерна сцена
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
26 Петък 19.00 часа, Камерна сцена
АЗ, СИЗИФ
|
|
|
Месечна програма детски постановки - Април 2024
|
купи билет | |
06 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
БРЕМЕНСКИТЕ МУЗИКАНТИ
|
|
купи билет | |
06 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
купи билет | |
06 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
купи билет | |
07 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ПЕПЕЛЯШКА
|
|
купи билет | |
07 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
XЕНЗЕЛ И ГРЕТЕЛ
|
|
купи билет | |
07 Неделя 14.00 часа, Камерна сцена
ПЕПЕЛЯШКА
|
|
13 Събота 14.00 часа, Камерна сцена
ТИГЪРЧЕТО СПАС
|
|
13 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ТИГЪРЧЕТО СПАС
|
|
купи билет | |
13 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
МАЛКАТА РУСАЛКА
|
|
14 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ЕМИЛ ОТ ЛЬОНЕБЕРЯ
|
|
14 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ЕМИЛ ОТ ЛЬОНЕБЕРЯ
|
|
14 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
купи билет | |
20 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ГЪБАРКО
|
|
купи билет | |
20 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ГЪБАРКО
|
|
20 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
купи билет | |
21 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ПРИНЦЕСАТА И СКЪСАНИТЕ ОБУВКИ
|
|
купи билет | |
21 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ПРИНЦЕСАТА И СКЪСАНИТЕ ОБУВКИ
|
|
купи билет | |
21 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИНОКИО
|
|
26 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
27 Събота 14.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
27 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
27 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
купи билет | |
28 Неделя 14.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
28 Неделя 16.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
28 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
28 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ТРИТЕ ПРАСЕНЦА
|
|
купи билет | |
28 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИНОКИО
|
|
|
Месечна програма - Май 2024
|
02 Четвъртък 19.00 часа, Камерна сцена
ИНАЧЕ КАЗАНО
|
|
02 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
07 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
ДЕБЕЛО ПРАСЕ
|
|
10 Петък 19.00 часа, Камерна сцена
СПЕЦИАЛНИ ПОВОДИ
|
|
14 Вторник 19.00 часа, Камерна сцена
АЗ, СИЗИФ
|
|
15 Сряда 19.00 часа, Камерна сцена
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
17 Петък 19.00 часа, Камерна сцена
ОПАСНИ ВРЪЗКИ
|
|
18 Събота 19.00 часа, Камерна сцена
КАМЪНИ В ДЖОБОВЕТЕ
|
|
19 Неделя 19.00 часа, Голяма сцена
СЪБЛЕЧИ СЕ ЗА ВЕЧЕРЯ
|
|
20 Понеделник 19.00 часа, Голяма сцена
КАШОНЪТ — ГОСТУВА ТЕАТЪР „СОФИЯ“
|
|
21 Вторник 19.00 часа, Голяма сцена
ГРАФ МОНТЕ КРИСТО
|
|
22 Сряда 19.00 часа, Голяма сцена
МАЙСТОРА И МАРГАРИТА
|
|
23 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
ДОН КИХОТ
|
|
23 Четвъртък 19.00 часа, Камерна сцена
АРТ
|
|
25 Събота 19.00 часа, Камерна сцена
ИВАНОВ
|
|
25 Събота 19.00 часа, Голяма сцена
ВИНО ОТ ГЛУХАРЧЕТА
|
|
26 Неделя 19.00 часа, Голяма сцена
BAI GANYO
|
|
30 Четвъртък 19.00 часа, Голяма сцена
РАЗДЕЛЯМ ДВОЙКИ ПО ДОМОВЕТЕ
|
|
30 Четвъртък 19.00 часа, Камерна сцена
ОПАСНИ ВРЪЗКИ
|
|
|
Месечна програма детски постановки - Май 2024
|
18 Събота 13.00 часа, Камерна сцена
ПЕПЕЛЯШКА
|
|
18 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ПЕПЕЛЯШКА
|
|
19 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
19 Неделя 14.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
19 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
25 Събота 11.00 часа, Голяма сцена
XЕНЗЕЛ И ГРЕТЕЛ
|
|
25 Събота 11.00 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
25 Събота 12.30 часа, Камерна сцена
ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
|
|
26 Неделя 11.00 часа, Голяма сцена
ПИНОКИО
|
|
26 Неделя 11.00 часа, Камерна сцена
ТИГЪРЧЕТО СПАС
|
|
26 Неделя 12.30 часа, Камерна сцена
ТИГЪРЧЕТО СПАС
|
|
31 Петък 19.00 часа, Камерна сцена
ХРАБРИЯТ ОЛОВЕН ВОЙНИК
|
|
31 Петък 19.00 часа, Голяма сцена
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ
|
|
|
|
|
Новини за театъра |
На 21 март отбелязваме Световния ден на кукления театър – едно безценно изкуство което радва в наши дни малки и големи зрители. Ние от Младежки театър „Николай Бинев“ се стремим непрекъснато да обновяваме кукления си репертоар, както и да осъществим мечтата си много скоро да се сдобием с чисто нова отделна сцена, на която да се играят куклените ни представления.
Към момента репертоарът ни от куклени спектакли се състои от спектаклите „Гъбарко“, ...
|
Постановката днес |
19.00 часа, Камерна сцена
Творчески колектив:
Автор - Шодерло Дьо Лакло превод - Пенка Пройкова режисьор - Станка Калчева сценография - Свила Величкова композитор - Емилиян Гацов хореография - Никола Хаджитанев
Участват:
Александър Димов Владислав Стоименов Мариана Миланова Ния Кръстева Рая Пеева Мелани Младенова Александра Свиленова
Колкото и да се променя светът, човешките надежди, страсти, влюбвания и предателства остават сякаш все същите. По тази причина има вечни текстове и вечни теми. Именно подобен „вечен“ роман е „Опасни връзки“ от Шодерло дьо Лакло! Автор на драматизацията и режисьор на спектакъла е обичаната и изключителна актриса от трупата на Младежки театър Станка Калчева, за която то
|
За Младежки театър „Николай Бинев“ |
Младежки театър „Николай Бинев” е държавен репертоарен театър, който представя на своите сцени не само класически и съвременни български и чуждоезични пиеси, но и спектакли, насочени към детска и младежка аудитория. В последните няколко години неговата дейност се активизира и в посока на „неформални” (за българската театрална действителност) прояви – малки концерти, литературни четения на поезия и драма, и т.н. Това го превръща в уникален по своята концепция културен институт, който поддържа най-широка възрастова палитра от публика – от първото престъпване на прага на театъра, до удоволствието на по-зрелите и най-възрастните зрители да го споделят с децата и внуците си.
|
|