Програма месец Май, 2024 г.
17.04.2024
Програмата на "Нов театър" НДК http://newtheatre.bg/ за месец Май, 2024 г.
You Tube канал https://www.youtube.com/@user-dv9tj1lx3g/videos
Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100071081861497
Билетен център НДК https://www.ndk.bg/
Grabo.bg https://grabo.bg/places/nov-teatar
Theatre.art.bg https://theatre.art.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BD%D0%B4%D0%BA-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F___160___20
7-ми вторник 19.30 часа / 1984-та по Джордж Оруел
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Музика: Любомир Денев
Сценография: Теодор Даскалов Костюми Жанета Иванова
Участват: Петьо Горанов, Христина Пипова, Цветан Николов,
Веселин Калановски, Надя Илиева, Александрина Събева
„Нов театър” НДК с подкрепата на Министерство на културата
8-ми сряда 19.30 часа / ПРИЗРАЧНАТА ОСМОРКА
Автор и режисура: Савина Бързева
Студио театър “ОЗ”
9-ти четвъртък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Моноспектакъл на Иван Юруков
Автор: Александър Урумов
Режисьор: Иван Юруков
Композитор: Михаил Шишков – баща
Продукция: ПК “Вагабонти”
10-ти петък 19.30 часа / ЧЕТИРИТЕ СПОРАЗУМЕНИЯ
Достъпно за незрящи хора и хора с увреден слух
Режисьор: Цвета Балийска, асистент режисьор: Пламен Петков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Пламен Петков
Хореограф: Цветина Матова
Музика: Рада Михайлова, Цвета Балийска
Продукция: Театър „Драмеди”
12-ти неделя 18.30 часа / ПОЕЗИЯ В ТЕАТЪРА
представяне на стихосбирката “Смъртта на снежинката” на Атанас Стаменов
Участват: Велизара Сърчаджиева, Илияна Семерджиева, Ирена Джурелова, Яна Николова, Атанас Стаменов, Боян Николов, Радослав Божков, Стефан Сърчаджиева, китара: Алекс Костов
13-ти понеделник 19.30 часа / БОРОВИНКОВА ТИШИНА от Яна Добрева
Участват: Калина Маджарова, Йоана Стойчева, Ана Симеонова,Виктор Чупетловски, Виктор Стойков
Школа по актьорско майсторство “Башар Рахал и Зафир Раджаб”
14-ти вторник 18.30 часа / КУЛТУРНА ВЕЧЕР
Гостува Александър Урумов
15-ти сряда 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Продукция: Desta Production
16-ти четвъртък 19.30 часа / ЛЮБОВЕН ТИКВЕНИК
Моноспектакъл на Димитър Живков по „Тиква” от Александър Урумов
Режисьор: Димитър Стефанов
Музика: Михаил Шишков
Продукция: ТК „Перо и вятър”
17-ти петък 19.30 часа / ВКУСЪТ НА ЖИВОТА
Моноспектакъл на Наталия Цекова
Автори: Здрава Каменова, Светльо Томов
Музика: Павел Терзийски
Сценография и костюм: Стефания Колева
Продукция: „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
18-ти събота 19.30 часа / ВЕРИГА ОТ ДУМИ по Жорди Галсеран
Участват: Иваил Симеонов, Анастасия Левордашка
Костюми и сценография: Даниела Николчова
Режисьор: Георги Георгиев
20-ти понеделник 19.30 часа / ЖЕНА ТИ СЕ СГОДИ
Автор и режисура: Симеон Гатев
Сценография и костюми: Борис Георгиев
Композитор: Йордан Борисов
Авторска песен: „НОВА“ - Марияна Добрева-Велева
Участват: Стоян Дойчев');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Стоян Дойчев; Никола Мутафов; Десислава Чутуркова; Станка Калчева
Продуцент: Молив ООД
21-ви вторник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Сценография: Ани Янакиева
Музика: Павел Терзийски
Продукция: Desta Production
22-ри сряда 19.30 часа / СИНЬО КАДИФЕ
Rежисура: Савина Бързева
Студио театър “ОЗ”
27-ми понеделник 19.30 часа / ТАНЦОВ СПЕКТАКЪЛ
Танцова школа „Sway”
28-ми вторник 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Автор: Дензъл Ребеловски
Актьорски състав: Атанас Михайлов, Бориса Сарафова, Галин Найденов, Йонко Димитров.
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
29-ти сряда 19.30 часа / ИЗПЕПЕЛЕНИ ОТ СЛЪНЦЕТО от Никита Михалков
Режисура: Савина Бързева
Сценография и костюми: Анна Янакиева
Участват: Алекс Фанди, Никола Петек, Ясна Пенчева, Калина Георгиева, Ева Ганчева, Миа Доневска, Александра Божилова, Яна Пенчева, Кристиан Андонов, Виктория Василева, Мила Пейова, Александър Йончев, Борис Бояджиев
Стдуио театър “ОЗ”
30-ти четвъртък 19.30 часа / ТАНЦОВ СПЕКТАКЪЛ
Годишен концерт на ЧУ„Рьорих”
31-ви петък 19.30 часа / ТАНЦОВ СПЕКТАКЪЛ
Танцова школа „Флореза”
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението от 18.30 часа 02 / 4263956 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини май »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК