Програма за месец Април, 2024 г.
12.03.2024
Програмата на "Нов театър" НДК http://newtheatre.bg/ за месец Април, 2024 г.
You Tube канал https://www.youtube.com/@user-dv9tj1lx3g/videos
Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100071081861497
Билетен център НДК https://www.ndk.bg/
Grabo.bg https://grabo.bg/places/nov-teatar
Theatre.art.bg https://theatre.art.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BD%D0%B4%D0%BA-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F___160___20
1-ви понеделник 19.30 часа / ХИТЪТ НА СЕЗОНА
Моноспектакъл на Здрава Каменова
Режисьор: Благой Бойчев
Музика: Добромир Кисьов
Сценография и костюми: Свила Величкова и Ванина Цандева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
2-ри вторник 19.30 часа / ХОТЕЛ “БРИТАНИКА” от Нийл Саймън
Превод: д-р Светлана Панчева
Режисьор: Михаил Петров
Сценография и костюми: Елена Иванова
Музикална среда: Лия Иванова
Участват: Камен Иванов (гост), Анна Петрова (гост), Ани Михайлова (гост), Цветана Благоева, Мариела Топалова, Ралица Нейкова, Невена Денчева, Таня Карбова, Лилиа Христова, Иван Иванов, Яцек Янков
Продукция: ТМЦ – Разград
3-ти сряда 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Моноспектакъл на Иван Юруков
Автор: Александър Урумов
Режисьор: Иван Юруков
Композитор: Михаил Шишков – баща
Продукция: ПК “Вагабонти”
5-ти четвъртък 19.30 часа / ЖЕНА ТИ СЕ СГОДИ
Автор и режисура: Симеон Гатев
Сценография и костюми: Борис Георгиев
Композитор: Йордан Борисов
Авторска песен: „НОВА“ - Марияна Добрева-Велева
Участват: Стоян Дойчев');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Стоян Дойчев; Никола Мутафов; Десислава Чутуркова; Станка Калчева
Продуцент: Молив ООД
7-ми неделя 19.30 часа / 1984-та по Джордж Оруел
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Музика: Любомир Денев
Сценография: Теодор Даскалов Костюми Жанета Иванова
Участват: Петьо Горанов, Христина Пипова, Цветан Николов,
Веселин Калановски, Надя Илиева, Александрина Събева
„Нов театър” НДК с подкрепата на Министерство на културата
8-ми понеделник 11.30 / 13.30 часа / РОНЯ, ДЪЩЕЯРТА НА РАЗБОЙНИКА
от Астрид Линдгрен по драматизацията на Йохан Гил
Режисьор: Христина Арсенова
Сценограф: Емелияна Тотева
Музика: Гергана Анмахян, Алекс Анмахян
Участват: Калина Вълчева, Димитър Николов');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Димитър Николов - Шаблата, Велизар Евтимов, Наталия Василева
Продукция: ДКТ – Пловдив
8-ми понеделник 19.30 часа / 1984-та по Джордж Оруел
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Музика: Любомир Денев
Сценография: Теодор Даскалов Костюми Жанета Иванова
Участват: Петьо Горанов, Христина Пипова, Цветан Николов,
Веселин Калановски, Надя Илиева, Александрина Събева
„Нов театър” НДК с подкрепата на Министерство на културата
9-ти вторник 19.30 часа / ЛЮБОВЕН ТИКВЕНИК
Моноспектакъл на Димитър Живков
Продукция: ТК „Перо и вятър”
10-ти сряда 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Продукция: Desta Production
11-ти четвъртък 18.30 часа / КУЛТУРНА ВЕЧЕР
Гостува Александър Урумов
12-ти петък 19.30 часа / ВКУСЪТ НА ЖИВОТА
Моноспектакъл на Наталия Цекова
Автори: Здрава Каменова, Светльо Томов
Музика: Павел Терзийски
Сценография и костюм: Стефания Колева
Продукция: „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
13-ти събота 19.30 часа / ВЪЗКРЪСНАЛИЯТ по мотиви от „Одървеният” на Анатолий.Крим
Участват: Станислава Генчева- Радкова, Иван Матев, Теодор Папазов, Павел Владимиров, Деси Моралес, Продукция: ТК „Перо и вятър”
14-ти неделя 19.30 часа / ДОМЪТ по Федерико Гарсия Лорка
Режисьор: Денис Николов
Сценография и костюми: Мария Койчева
Хореограф: Марина Хараламбова
Музика: Елена Рангелова
Участват: Ванеса Гуджова, Габриела Ганчева, Гергана Господинова, Елена Рангелова, Илиана Георгиева, Ния Балчева, Памела Костадинова, Яна Донева
Учебен театър към Нов Български Университет
15-ти понеделник 19.30 часа / БОРОВИНКОВА ТИШИНА от Яна Добрева
Участват: Калина Маджарова, Йоана Стойчева, Ана Симеонова,Виктор Чупетловски, Виктор Стойков
Продукция: Школа по актьорско майсторство “Башар Рахал и Зафир Раджаб”
16-ти вторник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Сценография: Ани Янакиева
Музика: Павел Терзийски
Продукция: Desta Production
17-ти сряда 19.30 часа / МНОГО ШУМ ЗА НИЩО по У.Шекспир
Режисура: Савина Бързева
Продукция: Театър „ОЗ”
18-ти четвъртък 19.30 часа / МАЛКАТА КНИЖАРНИЦА
Режисура и драматургия: Кристиана Бояджиева
Сценография и костюми: Елица Андреева и Кирил Наумов
Музика: Мáртин Костакиев
Плакат: Неделин Найденов
Мултимедия: Драгомир Димчев
Участват: Боряна Бабанова, Диана Спасова, Златина Гълъбова, Марина Георгиева, Цветан Пейчев
19-ти петък 19.30 часа / ДЪРВО БЕЗ КОРЕН
Моноспектакъл на Илиян Марков по разкази от Николай Хайтов
Сценография и костюми: Бояна Бъчварова
Хореография: Асен Павлов
Музика: Oratnitza
Продукция: Театър „ОЗ”
21-ви неделя 19.30 часа / 1984-та по Джордж Оруел
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Музика: Любомир Денев
Сценография: Теодор Даскалов Костюми Жанета Иванова
Участват: Петьо Горанов, Христина Пипова, Цветан Николов,
Веселин Калановски, Надя Илиева, Александрина Събева
„Нов театър” НДК с подкрепата на Министерство на културата
22-ри понеделник 19.30 часа / ЯЗОВЕЦЪТ по повестта „Язовецът“ от Емилиян Станев
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Актьори: Стефка Янорова, Елена Петрова, Веселин Калановски
Продукция: „Нов театър” НДК с подкрепата на Министерство на културата
23-ти вторник 19.30 часа / ЧУДО
Автор: Иван Радоев
Режисьор: Димо Димов
Сценограф: Николай Нинов
Участват: Михаил Незалзов, Александър Павлов, Станислав Георгиев, Мирослав Петров, Мима Дапкова.
Продукция: ДКТ – Силистра
25-ти четвъртък 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Автор: Дензъл Ребеловски
Актьорски състав: Атанас Михайлов, Бориса Сарафова, Галин Найденов, Йонко Димитров.
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
26-ти петък 19.30 часа / ОЧИТЕ НА ХОРАТА
Режисьор и с ценограф Цвета Балийска
Редактор: Братан Братанов
Хореография: Цветина Матова
Авторска музика: Сезер Сами
Продукция: МТ „Драмеди”
28-ми неделя 15.00 / 17.00 часа / ТИКТОК ЛАНДИЯ
вълшебно детско шоу с участието на Мики Маус, Мечо Пух, Том и Джери, заекът Бъни, Владислав Славов и балет Веда Джуниър
29-ти понеделник 19.30 часа / АНТРАКТИДА по стихове на Стефан Цанев
Идея, адаптация, режисура: Искра Иванова
Сценография: Яна-Гергана Желязкова
Композитор: Доно Цветков
Вокален педагог: Божидар Шалдаров
Детско-юношеска театрална формация “Феникс джуниър”
с подкрепата на Национален фонд „Култура”
Вход свободен
30-ти вторник 19.30 часа / ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА
Режисьор: Венета Атанасова
Продукция: МТС „Ювенес”
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението от 18.30 часа 02 / 4263956 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини април 2024 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК