Програмата за месец Ноември, 2023 г.
23.10.2023
Програмата на "Нов театър" НДК http://newtheatre.bg/ за месец Ноември, 2023 г.
You Tube канал https://www.youtube.com/@user-dv9tj1lx3g/videos
Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100071081861497
1-ви сряда 19.30 часа / ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК по романа на Димитър Талев
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Сценография: Теодор Даскалов
Костюми: Жанета Иванова
С участието на Ралица Нейкова, Мариела Топалова, Марияна Бранкованова, Бисер Маринов, Николай Сяров, Яцек Янков
Продукция: ТМЦ – Разград
3-ти петък 19.30 часа / МОДНО ШОУ на Владислав Славов
4-ти събота 19.30 часа / ЖЕНИТБА по Н.Гогол
Режисьор: Венета Атанасова
Продукция: TС „IUVENES”
6-ти понеделник 19.30 часа / ЯЗОВЕЦЪТ или “Жажда за живот” по повестта „ЯЗОВЕЦЪТ“ от Емилиян Станев
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Актьори: Стефка Янорова, Елена Петрова, Веселин Калановски
Продукция: „Нов театър” НДК с подкрепата на Министерство на културата
7-ми вторник 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Автор: Дензъл Ребеловски
Актьорски състав: Атанас Михайлов, Бориса Сарафова, Галин Найденов, Йонко Димитров.
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
9-ти четвъртък 19.30 часа / СЪВЪРШЕНАТА – ПРЕПОДОБНА СТОЙНА
Автор: Неда Антонова
Моноспектакъл на Десисислава Михайлова
Режисьор: Христо Стойчев
Композитор: Евгени Господинов
Продукция: Театрална компания „Черо” с подкрепата на Министерство на културата
10-ти петък 19.30 часа / АНТИХРИСТ по едноименния роман на Емилиян Станев
Драматизация и режисура Бойко Илиев
Актьори Елена Петрова, Веселин Калановски,
Ники Сотиров и Любомир Ковачев
Продукция Нов Театър НДК
12-ти неделя 10.30 часа / НАЙ-ХУБАВОТО СЕ ВИЖДА САМО СЪС СЪРЦЕТО
Постановка: Христина Ангелова
Театрална школа „Артисими”
12-ти неделя 11.30 / 14.30 часа / В СТРАНАТА НА ВЪЛШЕБСТВАТА
Постановка: Христина Ангелова
Театрална школа „Артисими”
13-ти понеделник 19.30 часа / ЧАСТ ОТ КОЛЕКЦИЯ
Театрално-музикален пърформанс по текстове на Димитър Воев
Драматизация Иван Юруков
Режисьор Иван Юруков
Аранжимент “ТЕРПЕНТИНА”
Участват Иван Юруков - китара, укулеле, вокал Стоян Младенов - цигулка, вокал
Николай Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Николай Димитров - ударни, вокал Милен Апостолов - пиано, вокал
14-ти вторник 19.30 часа / СЕДЕМТЕ ЖИВОТА НА ЛЕА
Автор: Роси Русева
Режисьор: Бойко Илиев
Участват : Роси Русева, Ани Михайлова, Жоро Стоев
Музикални картини и аранжименти: Жоро Стоев
15-ти сряда 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Моноспектакъл на Иван Юруков
Автор: Александър Урумов
Режисьор: Иван Юруков
Композитор: Михаил Шишков – баща
Продукция: ПК “Вагабонти”
16-ти четвъртък 19.30 часа / НЕЖНИ, ТАЙНСТВЕНИ И ГНЕВНИ
Автор и режисьор: Андрей Калудов
Участват: Деси Бакърджиева, Силвия Петкова, Таня Кожухарова, Люба Пашова, Анна-Мария Николаева, Божидар Попчев
Продукция: ОДТ „Невена Коканова” – Дупница
17-ти петък 19.30 часа / САКО ОТ ВЕЛУР по Станислав Стратиев
Режисьор: Симона Попова
Сценография: Виктор Липовски
Продукция:Арт-асоциация “Водолей”
18-ти събота 19.30 часа / ИЗБЕРИ РАДОСТТА по книгата „Полиана“ на Елинор Портър
Драматургия, сценография и режисура: Цвета Балийска
Хореограф: Цветина Матова
Музика: Росен Иванов, Цвета Балийска, Рада, Рая и Авенир Михайлови
Продукция: Театър „Драмеди”
19-ти неделя 11.30 часа / ПРИКАЗКИ по Джани Рoдари
Режисьор: Симона Попова
Продукция:Арт-асоциация “Водолей”
20-ти понеделник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Сценография: Ани Янакиева
Музика: Павел Терзийски
Продукция: Desta Production
21-ви вторник 19.30 часа / ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ от Димитър Талев
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Сценография и костюми: Жанета Иванова
Музикални картини: Евгени Господинов
Участват: Анна Петрова (гост), Мариела Топалова, Петьо Горанов, Яцек Янков, Николай Сяров, Габриела Димитрова, Иван Иванов, Стефан Мараджиев
Продукция: ТМЦ „Разград”
22-ри сряда 19.30 часа ПРЕМИЕРА / ДОКАТО СМЪРТТА НИ РАЗДЕЛИ
Автор: Роси Русева
Режисьор: Бойко Илиев
Участват: Нона йотова, Роси Русева, Rобърт Кафалиев, Любомир Фърков, Жоро Стоев
Продукция: "Роси Aрт" с подкрепата на Министерство на културата
23-ти четвъртък 19.30 часа / ХИТЪТ НА СЕЗОНА
Моноспектакъл на Здрава Каменова
Режисьор: Благой Бойчев
Музика: Добромир Кисьов
Сценография и костюми: Свила Величкова и Ванина Цандева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
24-ти петък 19.30 часа / ИНДЖЕ по Йордан Йовков
Театрално-танцов спектакъл
Режисьор: Симона Попова
Сценография и костюми: Ани Владимирова, Татяна Александрова
Хореограф: Даниана Коева
Продукция: ОДТ Боян дановски” и Арт-асоциация “Водолей” с подкрепата на Национален фонд „Култура”
25-ти събота 18.00 / 19.30 часа / DREAM / ART SCHOOL мюзикъл
Постановка: Христина Ангелова
Театрална школа „Артисими”
26-ти неделя 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Продукция: Desta Production
27-ми понеделник 19.30 часа / ВЕРИГА ОТ ДУМИ
Участват: Иваил Симеонов, Анастасия Левордашка
Костюми и сценография: Даниела Николчова
Режисьор: Георги Георгиев
28-ми вторник 19.30 часа / ВЪЗКРЪСНАЛИЯТ по мотиви от „Одървеният” на Анатолий.Крим
Участват: Станислава Генчева- Радкова, Иван Матев, Теодор Папазов, Павел Владимиров, Деси Моралес, Продукция: ТК „Перо и вятър”
29-ти сряда 19.30 часа / ПРОМЕНЯНЕ по романа на Лив Улман „Промяна”
Идея, драматизация и изпълнение Йоана Буковска - Давидова
Режисура: Гергана Димитрова
Продукция: Организация за съвременно алтернативно изкуство и култура – “36 маймуни” под патронажа на Н.Пр. Луиз Бергхолм, посланик на Кралство Швеция
с подкрепата на Министерство на културата
30-ти четвъртък 19.30 часа ПРЕМИЕРА / ДОКАТО СМЪРТТА НИ РАЗДЕЛИ
Автор: Роси Русева
Режисьор: Бойко Илиев
Участват: Нона йотова, Роси Русева, Rобърт Кафалиев, Любомир Фърков, Жоро Стоев
Продукция: "Роси Aрт" с подкрепата на Министерство на културата
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението от 18.30 часа 02 / 4263956 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини април 2024 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК