Програма за месец Октомври, 2023 г.
24.09.2023
2-ри понеделник 19.30 часа / ХИТЪТ НА СЕЗОНА
Моноспектакъл на Здрава Каменова
Режисьор: Благой Бойчев
Музика: Добромир Кисьов
Сценография и костюми: Свила Величкова и Ванина Цандева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
3-ти вторник 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Автор: Дензъл Ребеловски
Актьорски състав: Атанас Михайлов, Бориса Сарафова, Галин Найденов, Йонко Димитров.
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
4-ти сряда 19.30 часа / ОСЪДЕНИ ДУШИ
Автор: Димитър Димов
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
Участват: Елена Петрова, Ники Илиев, Любомир Ковачев, Димитър Мартинов, Цветан Пейчев, Светльо Иванов, Валентин Ченков и Любомира Стефанова
Сценография и костюми: Галина Абаджимаринова
Музикално оформление: Ники Илиев
Продукция: ДКТ “Васил Друмев” – Шумен
10-ти вторник 19.30 часа / ЕВРОСМЕЕЦ В РИСК
Комедийно шоу с участието на Жорони и Крис Риска
11-ти сряда 19.30 часа / ЧАСТ ОТ КОЛЕКЦИЯ
Театрално-музикален пърформанс по текстове на Димитър Воев
Драматизация Иван Юруков
Режисьор Иван Юруков
Аранжимент “ТЕРПЕНТИНА”
Участват Иван Юруков - китара, укулеле, вокал Стоян Младенов - цигулка, вокал
Николай Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Николай Димитров - ударни, вокал Милен Апостолов - пиано, вокал
12-ти четвъртък 19.30 часа / ЕВРОСМЕЕЦ В РИСК
Комедийно шоу с участието на Жорони и Крис Риска
13-ти петък 19.30 часа / В ЧАСА НА СИНЯТА МЪГЛА по писмата на П.Яворов
Драматизация и режисура Бойко Илиев Сценография Нина Пашова Участват Елена Петрова, Иван Радоев, Мариела Топалова
Продукция „Нов Театър” НДК
Реализиран с подкрепата на Министерство на културата
14-ти събота 19.30 часа / ВКУСЪТ НА ЖИВОТА
Моноспектакъл на Наталия Цекова
Автори: Здрава Каменова и Светльо Томов
Музика: Павел Терзийски
Сценография и костюм: Стефания Колева
Продукция: „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
17-ти вторник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Сценография: Ани Янакиева
Музика: Павел Терзийски
Продукция: Desta Production
19-ти четвъртък 19.30 часа / УКРОТЯВАНЕ НА СЪНЯ по комедии и сонети на Шекспир
Режисура и концепция: Цвета Балийска
Хореография: Цветина Матова
Вокален педагог: Христо Петков
с участието на възпитаници от ТШ “Драмеди”, гр.София
20-ти петък 19.30 часа / ИНДЖЕ по Йордан Йовков
Театрално-танцов спектакъл
Режисьор: Симона Попова
Сценография и костюми: Верджиния Додова
Музикалана среда: Даниана Коева, Виктор Липовски
Продукция: Арт-асоциация “Водолей”
23-ти понеделник 19.30 часа / ВЪЗКРЪСНАЛИЯТ по мотиви от „Одървеният” на Анатолий.Крим
участват: Станислава Генчева- Радкова, Иван Матев, Теодор Папазов, Павел Владимиров, Деси Моралес, Продукция: ТК „Перо и вятър”
24-ти вторник 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Продукция: Desta Production
26-ти четвъртък 19.30 часа / ДЪРВО БЕЗ КОРЕН
Моноспектакъл на Илиян Марков по разкази от Николай Хайтов
Сценография и костюми: Бояна Бъчварова
Хореография: Асен Павлов
Музика: Oratnitza
Продукция: Театър „ОЗ”
27-ми петък 19.30 часа / ТЪРНОВСКАТА ЦАРИЦА
По едноименната повест на Емилиян Станев
Драматизация и режисура Бойко Илиев
Костюми Жанета Иванова
Сценография Теодор Даскалов
Участват Елена Петрова, Яцек Янков, Мариела Топалова, Таня Карбова, Николай Сяров, Веселин Борисов, Марияна Бранкованова, Цветана Благоева
Продукция ДТ“Антон Страшимиров” – гр.Разград
28-ми събота 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Моноспектакъл на Иван Юруков
Автор: Александър Урумов
Режисьор: Иван Юруков
Композитор: Михаил Шишков – баща
Продукция: ПК “Вагабонти”
29-ти неделя 11.00 часа / МАЛКИЯТ ПРИНЦ
Постановка: Христина Ангелова
Театрална школа „Артисими”
30-ти понеделник 19.30 часа / ХИТЪТ НА СЕЗОНА
Моноспектакъл на Здрава Каменова
Режисьор: Благой Бойчев
Музика: Добромир Кисьов
Сценография и костюми: Свила Величкова и Ванина Цандева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
31-ви вторник 19.30 часа / ЛЕГенда ЗА КАЛИАКРА
Авторски текстове
Режисьор: Елица Йовчева
Участват: Анна-Мария Николаева, Анастасия Левордашка, Боряна Бабанова, Марина Георгиева
Реализира се с финансовата подкрепа на Национален фонд „Култура“
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението от 18.30 часа 02 / 4263956 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини септември 2023 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК