Програма Юни, 2023 г.
23.05.2023
2-ри петък 21.00 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Моноспектакъл на Иван Юруков
Автор: Александър Урумов
Режисьор: Иван Юруков
Композитор: Михаил Шишков – баща
Продукция: ПК “Вагабонти”
4-ти неделя 11.00 часа / НЕ ПАДАЙ ДУХОМ по Станислав Стартиев
Сценична версия и режисура: Милена Видер
Сценография и костюми: Мариан Бачев
Музикална среда: Албена Начева
с участието на възпитаници на ТР "Мариан Бачев и Аркадия Фюжън Арт"
5-ти понеделник 19.30 часа / ХИТЪТ НА СЕЗОНА
Моноспектакъл на Здрава Каменова
Режисьор: Благой Бойчев
Музика: Добромир Кисьов
Сценография и костюми: Свила Величкова и Ванина Цандева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
7-ми сряда 19.30 часа / ДЪРВО БЕЗ КОРЕН
Моноспектакъл на Илиян Марков по разкази от Николай Хайтов
Сценография и костюми: Бояна Бъчварова
Хореография: Асен Павлов
Музика: Oratnitza
Продукция: Театър „ОЗ”
8-ми четвъртък 19.30 часа / МНОГО ШУМ ЗА НИЩО по У.Шекспир
Режисура: Савина Бързева
Продукция: Театър „ОЗ”
9-ти петък 19.30 часа / СЕДЕМТЕ ЖИВОТА НА ЛЕА
Автор: Роси Русева
Режисьор: Бойко Илиев
Участват : Роси Русева, Ани Михайлова, Жоро Стоев
Музикални картини и аранжименти: Жоро Стоев
11-ти неделя 11.00 часа / В СТРАНАТА НА ВЪЛШЕБСТВАТА
Постановка: Христина Ангелова Хореграфия: Симона Начева
Вокален педагог: Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров Продукция: ДТШ “Артисими”
12-ти понеделник 19.30 часа / ЧЕТИРИТЕ СПОРАЗУМЕНИЯ
Достъпно за незрящи хора и хора с увреден слух
Режисьор: Цвета Балийска, асистент режисьор: Пламен Петков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Пламен Петков
Хореограф: Цветина Матова
Музика: Рада Михайлова, Цвета Балийска
Продукция: Театър „Драмеди”
13-ти вторник 19.00 часа / НАЙ-ХУБАВОТО СЕ ВУЖДА САМО СЪС СЪРЦЕТО
Постановка: Христина Ангелова Хореграфия: Симона Начева
Вокален педагог: Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров Продукция: ДТШ “Артисими”
14-ти сряда 19.30 часа / ШЕВИЦА
Хореограф: Цветина Матова
Костюми: Албена Рускова, Петя Петрова');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петя Петрова
Танцов спектакъл участието на танцьори от ”Dancing play”
15-ти четвъртък 19.30 часа / ЖЕНИТБА по Н.Гогол
Режисьор: Венета Атанасова
Продукция: TС „IUVENES”
16-ти петък 19.30 часа / ЧАСТ ОТ КОЛЕКЦИЯ
Театрално-музикален пърформанс по текстове на Димитър Воев
Драматизация: Иван Юруков
Режисьор: Иван Юруков
Аранжимент “ТЕРПЕНТИНА”
Участват: Иван Юруков - китара, укулеле, вокал Стоян Младенов - цигулка, вокал
Николай Димитров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Николай Димитров - ударни, вокал Милен Апостолов - пиано, вокал
18-ти неделя 11.00 часа / ART SCHOOL - мюзикъл
Постановка: Христина Ангелова Хореграфия: Симона Начева
Вокален педагог: Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров Продукция: ДТШ “Артисими”
19-ти понеделник 19.30 часа / ТАРТЮФ по Ж.Б.Молиер
Режисура: Савина Бързева
Продукция: Театър „ОЗ”
20-ти вторник 19.00 часа / ART SCHOOL - мюзикъл
Постановка: Христина Ангелова Хореграфия: Симона Начева
Вокален педагог: Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров Продукция: ДТШ “Артисими”
21-ви сряда 19.30 часа / ГЛАСОВЕТЕ ИМ ЧУВАМЕ
Поетичен спектакъл по текстове на П.Дубарова, Д.Дамянов, П.Яворов,
Хр.Фотев, Н.Вапцаров, Ив.Вазов
Режисьор: Симона Попова Муз.среда и сценография: Виктор Липовски
Продукция: Арт Асоциация „Водолей”
22-ти четвъртък 19.30 часа / ИЗПИТ
Първа частна гимназия за сценични изкуства - гр.София
23-ти петък 19.00 часа / ПЕТ ЖЕНИ В ЕДНАКВИ РОКЛИ
Автор: Алън Бол
Режисьор: Ирина Денчева
Участници: Вокално-театрална формация "Врабчета"
24-ти събота 19.30 часа / НОС по Н.В.Гогол
Постановка: Росен Белов
Сц.адаптация: Милена Видер
Сценография и костюми: Розина Макавеева
Пластика: Албена Атанасова
Муз.среда: Албена Начева
Работа с актьорите: Мариян Бачев
Продукция: ТР„Аркадия фюжън арт”
26-ти понеделник 19.30 часа / ПАРЧЕНЦА ОТ СЛЪНЦЕ И ОБЛАК по Пол Зиндел
Превод и сценична версия: Клара Армандова
Хореография: Кристина Славчева-Pebbles
Музика Добромир Кисьов
Сценография: Николай Ангелов
Участват: Клара Армандова, Роси Русева, Велизара Сърчаджиева, Дидо Мачев
Продукция: Импресарска къща ”Визион” с финансовата подкрепа на Министерство на Културата
27-ми вторник 19.30 часа / ПОКЛОН, ЧУПКА, ПОКЛОН от Милена Маат
Моноспектакъл на Екатерина Казакова
Режисьор - Милена Маат
Композитор - Надежда Митева
Вокал - Доля Новачкова
Гост актьори - Моника Златева, Филип Гуляшки, Алекс Шушков, Михаил Петров, Ивомир Игнатов - Кени
3D анимация - Иван Георгиев, Николай Иглев
Оператори - Владимир Андонов, Алекс Шушков
28-ми четвъртък 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Актьорски състав: Атанас Михайлов, Бориса Сарафова, Галин Найденов, Йонко Димитров.
Автор: Дензъл Ребеловски
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
30-ти петък 19.30 часа / УКРОТЯВАНЕ НА СЪНЯ
Режисура: Цвета Балийска
Продукция: Театър „Драмеди”
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението 0886501703 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини април 2024 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК