Програма за месец декември, 2022 г.
28.10.2022
Facebook https://www.facebook.com/NewTheatreNDK
1-ви четвъртък 19.30 часа / ПАРЧЕНЦА ОТ СЛЪНЦЕ И ОБЛАК по Пол Зиндел
Превод и сценична версия: Клара Армандова
Музика: Добромир Кисьов
Участват: Клара Армандова, Роси Русева, Велизара Сърчаджиева, Дидо Мачев
Продукция: Импресарска къща ”Визион”
5-ти понеделник 19.30 часа / ВЕЧЕРЯ В МАНХАТЪН
Джаз-опера от Любо Денев
Режисьор: Бойко Илиев
Сценография и костюми: Жанета Иванова
Хореография: Йоана Стоянова
Вокален педагог: Даниела Станкова
Художник на картината: Ема Ванкова
Участват: Христина Пипова, Лидия Кулекова, Александър Панайотов, Симеон Владов
и джаз-квартет в състав Мартин Марков /пиано/, Арнау Гарофе /саксофон/, Михаил Иванов /бас/, Атанас Попов /барабани/
Продукция „Нов театър” НДК с подкрепата на Национален фонд „Култура” и „Музикаутор”
6-ти вторник 19.00 часа / СТРАЖАТА НА ТАДЖ МАХАЛ
Автор: Раджив Джоузеф
Режисьор: Стефан Зарев
Асистент режисьор - Петър Терзиев
Сценограф: Василена Ялъмова
Участват: Николай Николаев, Тодор Кирилов
Продуцент: Театър „Нокс”
7-ми сряда 19.30 часа / ТОВА СЪМ АЗ, ТОВА СИ ТИ
Авторски спектакъл на Орлин Дяков
С участието на Стефан Сърчаджиев и Велизара Петкова
Плакат: Марина Маринова
Музика: Краси Янев
8-ми четвъртък 19.30 часа / ИЗБЕРИ РАДОСТТА
Драматургия, концепция, сценография и режисура: Цвета Балийска
Асистент режисьор и техническо изпълнение: Пламен Петков');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Пламен Петков
Репетитор: Маргарита Маринова
Хореограф: Цветина Матова
Музика: Росен Иванов, Цвета Балийска, Рада, Рая и Авенир Михайлови
Музикален педагог: Христо Петков
Участват: Виктория Винклер, Мария Попова, Боряна Лачева, Рая Михайлова, Авенир Михайлов, Емона Соколова, Киара Тодорова, Ана Велева, София Болашъкова, Мария Аврамова, Александър Ганчев, Кирил Георгиев
Продукция: Театър „Драмеди”
11-ти неделя 19.30 часа / ПОЕТЕСАТА
Авторски спектакъл на Диана Каваклийска
с участието на Еро Турка и Драган Милев – Дари
Сценография: Ева Тенева Зайкоф
Костюми: Мирела Братова
12-ти понеделник 19.30 часа / ДЪРВО БЕЗ КОРЕН
Моноспектакъл на Илиян Марков по разкази от Николай Хайтов
Сценография и костюми: Бояна Бъчварова
Хореография: Асен Павлов
Музика: Oratnitza
Продукция: Театър „ОЗ”
13-ти вторник 11.00 и 14.00 часа / СВИНАРЯТ
Автор: Ханс Кристиан Андерсен
Драматизация и режисура: Тодор Вълов
Сценография, кукли, маски и костюми: Наталия Гочева
Участници: Яница Халачева, Мадлен Бисерска, Василена Чернаева, Георги Янев
Росен Иванов, Андрей Иванов
Продукция: „ДКТ - Сливен”
13-ти вторник 19.30 часа / НЕНОРМАЛЕН по Ерик Богосян
Моноспектакъл на Методи Вълчев
Режисьор: Димитър Касабов
Музика: Емануил Одаджиев
с подкрепата на Министерство на културата
14-ти сряда 19.30 часа / ПРАЗНИКЪТ НА БАКХУС
Автор: Артур Шницлер
Превод: Владко Мурдаров
Постановка: Владислав Стоименов
Сценография и костюми: Ванина Цандева
Композитор: Калин Николов
Фотограф: Цветан Игнатовски
Плакат: Георги Панчев
Участват - Анета Иванова, Румен Михайлов, Йордан Ръсин
Проектът е осъществен с подкрепата на Национален фонд "Култура", Фондация "Театър Нокс" и Фондация "Хюмили Арт"
15-ти четвъртък 19.30 часа / ШЕВИЦА
Продукция: „Dancing Play”
16-ти петък 19.30 часа / ПРОДАВАЧ НА ЧУДЕСА
по разказ на Габриел Гарсия Маркес
моноспектакъл на Ива Караманчева
Режисьор: Светозар Кнезовски
Сценограф: Весела Вълчинова - Тошкова
Музика: Иван Драголов
19-ти понеделник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Сценография: Ани Янакиева
Музика: Павел Терзийски
Продукция: Desta Production
20-ти вторник 19.00 часа / КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ
Продукция: Театрална студия “Артисими”
21-ви сряда 19.00 часа / КОЛЕДНИ ПЪТЕШЕСТВИЯ
Продукция: Танцова академия „Споделено пространство”
22-ри четвъртък 19.30 часа / КОМИКАДЗЕ НА КРЪСТЮПЪТ
Моноспектакъл на Кръстю Лафазанов
Автор и постановка: Елена Начева
Продукция: Desta Production
27-ми вторник 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Моноспектакъл на Иван Юруков
Автор: Александър Урумов
Режисьор: Иван Юруков
Композитор: Михаил Шишков – баща
Продукция: ПК “Вагабонти”
28-ми сряда 19.30 часа / ВКУСЪТ НА ЖИВОТА
Моноспектакъл на Наталия Цекова
Автори: Здрава Каменова и Светльо Томов
Музика: Павел Терзийски
Сценография и костюм: Стефания Колева
Продукция: „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
29-ти четвъртък 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Продукция: Desta Production
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението 0886501703 и онлайн: Билетен център НДК, Grabo.bg, Theatre.art.bg, Epay.go, Eventim.bg
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини април 2024 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК