Програма за месец Ноември, 2022 г.
23.10.2022
2-ри Сряда 19.30 часа / ТОВА СЪМ АЗ, ТОВА СИ ТИ
Авторски спектакъл на Орлин Дяков
С участието на Стефан Сърчаджиев и Велизара Петкова
Плакат: Марина Маринова
Музика: Краси Янев
7-ми Понеделник 11.00 и 14.00 часа / ПРИНЦЕСАТА И ГРАХОВОТО ЗЪРНО
Автор: Ханс Кристиан Андерсен
Режисьор: Ваня Сивинова
Сценография: Виржиния Петкова
Музика: Нели Лазарова
Участват: Михаела Андонова, Стайко Стайков, Наталия Василева
Продукция: Пловдивски куклен театър
8-ми Вторник 19.30 часа / ХЛАПАЧКАТА от 13-ия ЕТАЖ
Пиесата е на румънския драматург Мирча М.Йонеску
Режисьор: Съби Събев
Сценография: Наталия Гочева
Участват: Моника Угренова и Ивайло Захариев
9-ти Сряда 19.30 часа / САМО ЗА МЪЖЕ
Комедия от Дарио Фо
Режисьор: Дейвид Славчев
Сценография и костюми: Николай Нинов
Оригинална музика: Георги Гарчов
Участват: Мима Дапкова, Мирослав Петров, Станислав Георгиев, Илияна Крушева, Вероника Ханджиева и Александър Павлов
Продукция: ДК Театър - Силистра
10-ти Четвъртък 19.30 часа / ХИТЪТ НА СЕЗОНА
Моноспектакъл на Здрава Каменова
Режисьор: Благой Бойчев
Музика: Добромир Кисьов
Сценография и костюми: Свила Величкова и Ванина Цандева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
11-ти Петък 19.30 часа / ВКУСЪТ НА ЖИВОТА
Моноспектакъл на Наталия Цекова
Автори: Здрава Каменова и Светльо Томов
Музика: Павел Терзийски
Сценография и костюм: Стефания Колева
Продукция „АЛОС” с подкрепата на Министерство на културата
13-ти Неделя 19.00 часа / ГОЛЯМОТО ИМАНЕ
Детски мюзикъл по Панчо Панчев
Постановка и режисура: Христина Ангелова
Вокален педагог - Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров');return false;" onmouseout="hideToolTip()">Петър Петров
Хореограф - Боряна Илиева
Продукция “Артисими”
14-ти Понеделник 19.30 часа / ПРОДАВАЧ НА ЧУДЕСА
по разказ на Габриел Гарсия Маркес
моноспектакъл на Ива Караманчева
Режисьор: Светозар Кнезовски
Сценограф: Весела Вълчинова - Тошкова
Музика: Иван Драголов
15-ти / 16-ти Вторник / Сряда 19.30 часа / ДЕВАЙРА
Театрално музикален пърформанс с участието на: Михаела Стойкова, Кристина Топалова, Александра Димитрова, Вероника Табакова
Автори: Михаела Стойкова и Кристина Топалова
Режисьор: Александър Калинов
Звукова среда: Вероника Табакова
Хореография: Александра Димитрова
Визуална среда: Яна Меламед
Костюми: Кристина Топалова
Сценография: Михаела Стойкова и Любомир Адамов
Проектът се осъществява с финасовата подкрепа на Национален фонд “Култура”
17-ти Четвъртък 11.30 часа / ДЕВАЙРА
Театрално музикален пърформанс с участието на: Михаела Стойкова, Кристина Топалова, Александра Димитрова, Вероника Табакова
Автори: Михаела Стойкова и Кристина Топалова
Режисьор: Александър Калинов
Звукова среда: Вероника Табакова
Хореография: Александра Димитрова
Визуална среда: Яна Меламед
Костюми: Кристина Топалова
Сценография: Михаела Стойкова и Любомир Адамов
Проектът се осъществява с финасовата подкрепа на Национален фонд “Култура”
17-ти Четвъртък 19.30 часа / СКРЪБНА ВЕСТ по мотиви от текстове на Мате Матишич
Сценариен екип: Данчо Колев, Димитър Туджаров - Шкумбата и Минчо Събев
Режисьор: Минчо Събев
Участват: Данчо Колев и Димитър Туджаров - Шкумбата
Логистика и камбани: Иван Григоров
С медийното партньорство на Дарик радио
18-ти Петък 19.30 часа / КОЙ СИ ТИ
Сценография, костюми, концепция и режисура: Цвета Балийска
Сценарий: Цвета Балийска, Татяна Митова и Гринго-Богдан Григоров
Оригинална музика: Сезер Сами
Текст на песента “Кой си ти?” - Гринго-Богдан Григоров
Грим: Климентина Цавкова
Участват: Иван Трайчев, Христина Попова, София Болашъкова, Христо Ангелидис. Авенир Михайлов, Киара Тодорова, Емона Соколова, Маргарита Маринова, Раяна Михайлова, Гергана Рускова, Росен Соколов
Продукция: Театър „Драмеди”
19-ти Събота 19.30 часа ПРЕМИЕРА / БИОЛОГИЧНИ ОСОБЕНОСТИ НА ГЪЛЪБИТЕ
Автор и режисьор: Красимира Дуковска
Участват: Петър Байков, Росица Караджова, Веселина Бояджиева, Стефани Цекова, Кристиян Илиев и с гласа на Силви Филип
Нощ на театрите
20-ти Неделя 19.30 часа ПРЕМИЕРА / ЕТО МЕ
Представяне на музикален албум с участието на
Ралица Ковачева-Бежaн – вокал, автор на музиката и един от текстовете
Калин Жечев – пиано, съавтор на някои от песните, автор на аранжиментите и музикален директор на проекта, Ивелин Иванов – акордеон, Димитър Сираков – бас, Стоил Иванов-Стю – барабани, Алекс Нушев – китара и саунд дизайн, Росен Пенчев - китара и беквокал
21-ви Понеделник 19.30 часа / ПРЕПОДАВАЙ ТРУДНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
Сценография: Ани Янакиева
Музика: Павел Терзийски
22-ри Вторник 19.30 часа / ДУХОВЕН БУЛЬОН С КАРТОФИ
Актьорски състав: Атанас Михайлов, София Джамджиева, Галин Найденов, Йонко Димитров.
Автор: Дензъл Ребеловски
Сценограф: Даниела Гандова
Режисьор: Ивайло Спасов
Продуцент: “Spasov Brothers”
23-ти Сряда 19.30 часа / САКО ОТ ВЕЛУР по Станислав Стратиев
Постановка Симона Попова
Сценография: Виктор Липовски
Продукция: Арт Асоциация „Водолей”
24-ти Четвъртък 19.30 часа / ДЪРВО БЕЗ КОРЕН
Моноспектакъл на Илиян Марков по разкази от Николай Хайтов
Сценография и костюми: Бояна Бъчварова
Хореография: Асен Павлов
Музика: Oratnitza
Продукция: Театър „ОЗ”
25-ти петък 19.30 часа / ГРЕХОВЕ НАШИ по разкази от А.П.Чехов
Моноспектакъл на Калина Липовска
и участието на Грета Георгиева, Мартин Ромеов
Постановка Симона Попова
Глас: Мариус Куркински
Продукция: Арт Асоциация „Водолей”
27-ти неделя 11.30 часа / ДЕТСКА ПРИКАЗКА
Продукция: Арт Асоциация „Водолей”
28-ми Понеделник 19.30 часа / ЖЕНАТА Е СТРАННО ЖИВОТНО
Моноспектакъл на Яна Огнянова
Автор и режисьор: Здрава Каменова
29-ти Вторник 19.30 часа / КОМИКАДЗЕ НА КРЪСТЮПЪТ
Моноспектакъл на Кръстю Лафазанов
Автор и постановка: Елена Начева
30-ти Сряда 19.30 часа / НЕНОРМАЛЕН по Ерик Богосян
Моноспектакъл на Методи Вълчев
Режисьор: Димитър Касабов
Музика: Емануил Одаджиев
с подкрепата на Министерство на културата
Представленията и музикалните концерти са от 19.30 часа.
Билети на Билетен център НДК /029166300 и 029166400и на КАСА в деня на представлението 0886501703 и онлайн: Theatre.art.bg, Grabo.bg, Epay.go, Билетен център НДК
всички новини от Нов Театър - НДК »
профил на Нов Театър - НДК »
всички новини април 2024 »
|
Сълза и Смях
Билети за Младежки театър
Ново! Билети за Театър Българска Армия
Билети за Куклен Театър София
Билети за Театър Сфумато
Ново! Билети за Desta production
Билети за Театър София
Ново! Билети за Арт Театър
Билети за YALTA ART ROOM
Билети за СкечБанда
Билети за City Mark Art Centre
Билети за Театър "Ателие 313" - София
Билети за МГТ "Зад канала"
Билети за Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък
Билети за Креди Арте
Билети за Theatro
Билети за Театър Възраждане
Билети за Нов Театър НДК