Театрални новини



ПРОГРАМА на Нов Театър НДК за месец Октомври, 2018 г.

02.10.2018

ПРОГРАМА на Нов Театър НДК за месец Октомври, 2018 г.
ОКТОМВРИ
 
ПРОГРАМА
 
Вечерните представления в Нов Театър НДК от месец Октомври, 2018 г. нататък ще са от 19.00 часа, с изключение на “Пилето, което казва КУ”, който ще е от 19.30 часа, а представленията за деца ще са от 11.00 часа. http://web.facebook.com/NewTheatreNDK/
1-ви  Октомври Сряда 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / АНТИХРИСТ
По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура Бойко Илиев
Актьори Елена Петрова, Веселин Калановски, НИКИ СОТИРОВ и Любомир Ковачев
Продукция Нов Театър НДК
 
3-ти  Октомври Четвъртък  19.00 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция
 
4-ти  Октомври Четвъртък  19.00 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция
 
5-ти  Октомври Петък  19.00 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция
 
9-ти Октомври Вторник 19.00 часа / ЖЕРТВАТА
Автор  МАРИО ФРАТИ
Режисьор  Бойко Илиев
Актьори  Елена Петрова, НИКИ СОТИРОВ, Румен Бечев
Родопски драматичен театър “Николай Хайтов” – гр.Смолян
 
10-ти  Октомври Сряда 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор  Александър Урумов
Моноспектакъл на  Иван Юруков
Режисьор  Иван Юруков
Композитор  Михаил Шишковбаща
Продукция ПК “Вагабонти”
 
11-ти Октомври Четвъртък  19.00 часа / КОКОШКА
По А.П.ЧЕХОВ и Н.Коляда
Постановка Ана Батева
Музика Стефан Здравески
Участват Василена Винченцо, Васил Дуев
Продукция SPAM Studio
 
12-ти  Октомври Петък 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / ИСКАМ ДА ТЕ НАРИСУВАМ
Музикален моноспектакъл на ТОДОР ТРАЙЧЕВ и специалното участие на АСТОР. Музика на живо (китара, хармоника) и автобиографични разкази за живота и света.
Продукция PANTADOR
 
16-ти  Октомври Вторник 19.00 часа / ХЛАПАЧКАТА от 13-ия ЕТАЖ
Пиесата е на румънския драматург Мирча М.Йонеску
Режисьор Съби Събев
Сценография Наталия Гочева
Участват Моника Угренова и Ивайло Захариев
 
17-ти  Октомври Сряда 19.00 часа / ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА
от ДАРИО ФО и ФРАНКА РАМЕ
Постановка Андрей Калудов
Сценография Диляна Асенова
Композитор ДОНИ
Със специалното участие на Мая Бежанска и актьорите Пьотр Кшемински и Валентин Василев / Михаил Скуджов
Продукция Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – гр.Шумен
 
19-ти Октомври Петък 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / АСПАРУХ - БИТКАТА ЗА ОНГЪЛА
Рок-опера с участието на СТАНИСЛАВ ПАНДИН, МАРИЯ ДОЙЧИНОВА, СИМЕОН ХРИСТОВ,  ХРИСТО ГЬОШАРКОВ и рок-група „ЕПИЗОД”. Режисьор Станислав Стрински
 
22-ри  Октомври Понеделник 19.00 часа / АМАДЕУС
По М.ФОРМАН и В.А.МОЦАРТ  Драматизация и режисура Бойко Илиев
Актьори Георги Кадурин, Иван Юруков, Мариана Миланова и Веселин Калановски
Продукция Нов Театър НДК
 
23-ти  Октомври Вторник 19.00 часа / АНТИХРИСТ
По ЕМИЛИЯН СТАНЕВ Драматизация и режисура Бойко Илиев
Актьори Елена Петрова, Веселин Калановски, НИКИ СОТИРОВ и Любомир Ковачев
Продукция Нов Театър НДК
 
24-ти  Октомври Сряда 19.00 часа / УБИЕЦЪТ И БЛУДНИЦАТА
По романа „Престъпление и наказание” на Ф.М.ДОСТОЕВСКИ
Драматург (сценична версия на текста) Анна Топалджикова
Режисьор Ани Васева Сценограф Виктор Георгиев Композитор Стефан Христов
Актьорски състав Сабина Коен, Валери Георгиев и Леонид Йовчев
Продукция на театър „Константин Величков” – гр.Пазарджик
 
26-ти  Октомври Петък 19.30 часа / ПИЛЕТО, КОЕТО КАЗВА КУ
Автор  Александър Урумов
Моноспектакъл на  Иван Юруков
Режисьор  Иван Юруков
Композитор  Михаил Шишковбаща
Продукция ПК “Вагабонти”
 
29-ти  Октомври Понеделник 19.00 часа  ПРЕМИЕРА / О, ЧАНДО
КОМЕДИЙНО ШОУ на Кирил Недков
 
31-ви  Октомври Сряда 19.30 часа / LA COMEDIA
Режисура АЛИНА ПЛАЧКОВА
Творчески състав Трио ПЛАЧКОВИ
Българо-френска продукция


ЗАПОВЯДАЙТЕ и ДОБРЕ ДОШЛИ!



всички новини от Нов Театър - НДК »

профил на Нов Театър - НДК »

всички новини ноември »











 
|   Благоевград   |   Бургас   |   Варна   |   Велико Търново   |   Видин   |   Враца   |   Габрово   |   Димитровград   |   Добрич   |   Дупница   |   Казанлък   |   Кърджали   |   Кюстендил   |   Ловеч   |   Монтана  

|   Пазарджик   |   Перник   |   Плевен   |   Пловдив   |   Правец   |   Разград   |   Русе   |   Силистра   |   Сливен   |   Смолян   |   Созопол   |   София   |   Стара Загора   |   Търговище   |   Хасково   |   Шумен   |   Ямбол  
„Бисквитките“ ни помагат да предоставяме услугите си. С използването им приемате употребата на „бисквитките“ от наша страна. Научете повече Разбрах
eXTReMe Tracker