Театрални новини



Сатиричен театър „Алеко Константинов” програма за месец април 2013

13.03.2013

ПРЕМИЕРИ

Сцена „Щастливеца”  15 април

АРТ

Сцена „Методи Андонов” 21 март

МОРСКО СИНЬО

Сцена „Щастливеца”

01 пон. 19.30 ч.
ЗЛАТЕН КОС – 38 издание, гостува БНР, редакция „Хумор, сатира и забава”

02 вт.  19.30 ч.
ВУЙЧО ВАНЬО от Антон П. Чехов, постановка – Пламен Марков, гостува ДТ - Варна

03 ср.  19.30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши, постановка – Богдан Петканин

04 чет. 19.30 ч. 
ЕДНО МАЛКО РАДИО, моноспектакъл на Мая Новоселска,
постановка – Стефан Москов

05 пет.  19.30 ч.
ШПИОНАЖЪТ ПРЕЗ КАМЕННАТА ЕРА от Александър Володин, постановка – Пламен Марков

07 нед.  19.30 ч.
ЗЛАТЕН КУКЕРИКОН – сатирични награди 2013

08 пон.  19.30 ч.
ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер, постановка – Иржи Менцел

09 вт. 19.30 ч. 
ОТКАЧЕНА ФАМИЛИЯ от Рей Куни, постановка – Валентин Танев, гостува ДКТ - Хасково

10 ср. 19.30 ч. 
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши, постановка – Богдан Петканин

11 чет. 19.30 ч.
НИКОГА НЕ ГО ПРАВИ С АДВОКАТ (СЕНТРАЛ ПАРК УЕСТ) от Уди Алън, постановка – Бойко Илиев

12 пет.  19.30 ч.
ПРЕЛЕСТИТЕ НА ИЗНЕВЯРАТА от Валентин Красногоров, постановка – Йосиф Сърчаджиев 

13 съб.  19.30 ч.
РАЗБИВАЧЪТ НА СЪРЦА (ДОН ЖУАН ОТ СОХО) от Патрик Марбър,
постановка – Здравко Митков

14 нед.  19.30 ч.
АРТ от Ясмин Реза, постановка – Антон Угринов, ПРЕДПРЕМИЕРА

15 пон.  19.30 ч.
АРТ от Ясмин Реза, постановка – Антон Угринов, ПРЕМИЕРА

17 ср. 19.30 ч. 
СТОЛЕТИЕ МОЕ от Мишел Лоранс, постановка – Владимир Петков

18 чет. 19.30 ч.
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ОТЗАД от Майкъл Фрейн, постановка – Иржи Менцел

19 пет.  19.30 ч.
БЪЛГАРСКИ РАЗКАЗИ моноспектакъл на Мариус Куркински, гостува ДТ – Пловдив

20 съб.  19.30 ч.
ЛЮБОВ ПО ГРАФИК от Марк Камолети, постановка – Атанас Атанасов

21 нед. 19.30 ч.
РАЗБИВАЧЪТ НА СЪРЦА (ДОН ЖУАН ОТ СОХО) от Патрик Марбър,
постановка – Здравко Митков

22 пон.  19.30 ч.
СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши, постановка – Богдан Петканин

23 вт.  19.30 ч.
ДОСАДНИКЪТ от Франсис Вебер, постановка – Богдан Петканин,
гостуват ОДТ – Перник и ТФ „Мелпомена”

24 ср.  19.30 ч.
АРТ от Ясмин Реза, постановка – Антон Угринов

25 чет. 19.30 ч.
ПРЕЛЕСТИТЕ НА ИЗНЕВЯРАТА от Валентин Красногоров, постановка – Йосиф Сърчаджиев 

26 пет.  19.30 ч.
ЛЕКА ФОРМА НА ТЕЖКА ДЕПРЕСИЯ по Станислав Стратиев, постановка – Йонко Цонев и Светослав Пеев

27 съб.  19.30 ч.
ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер, постановка – Иржи Менцел

28 нед. 19.30 ч. 
РИМСКА БАНЯ от Станислав Стратиев, постановка - Светослав Пеев

29 пон. 19.30 ч. 
ШПИОНАЖЪТ ПРЕЗ КАМЕННАТА ЕРА от Александър Володин,
постановка – Пламен Марков

Камерна сцена „Методи Андонов”

10 ср.  19.30 ч.
ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ НА КОНФУЦИЙ от Хан Динин, постановка – Снежина Танковска
Спектакъл с участието на възпитаници от НАТФИЗ, част от следдипломното им
кариерно развитие.

13 съб.  11.00 ч.
АНДЕРСЕНОВИ ПРИКАЗКИ, постановка - Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”

20 съб.  11.00 ч.
МОРСКО СИНЬО от Валери Петров, постановка – Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”
ПРЕДПРЕМИЕРА

21 нед.  11.00 ч.
МОРСКО СИНЬО от Валери Петров, постановка – Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”
ПРЕМИЕРА

22 пон.  19.30 ч.
МЪРТВИ ДУШИ от Михаил Булгаков, постановка – Тея Сугарева
Спектакъл с участието на възпитаници от НАТФИЗ, част от следдипломното им
кариерно развитие.

23 вт.  19.30 ч.
ГАРФЪНКЪЛ ТЪРСИ САЙМЪН от Здрава Каменова и Калин Ангелов, постановка – Калин Ангелов

27 съб.  11.00 ч.
МОРСКО СИНЬО от Валери Петров, постановка – Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”

29 пон.  19.30 ч.
ЖЕНСКО ЦАРСТВО по Ст.Л.Костов и текстове на Фреди Меркюри, постановка - Димитър Еленов, ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА СТУДИЯ ДЪРЖАВЕН САТИРИЧЕН ТЕАТЪР „Дефисто”





всички новини от Сатиричен театър "Алеко Константинов" »

профил на Сатиричен театър "Алеко Константинов" »

всички новини август »











 
|   Благоевград   |   Бургас   |   Варна   |   Велико Търново   |   Видин   |   Враца   |   Габрово   |   Димитровград   |   Добрич   |   Дупница   |   Казанлък   |   Кърджали   |   Кюстендил   |   Ловеч   |   Монтана  

|   Пазарджик   |   Перник   |   Плевен   |   Пловдив   |   Правец   |   Разград   |   Русе   |   Силистра   |   Сливен   |   Смолян   |   Созопол   |   София   |   Стара Загора   |   Търговище   |   Хасково   |   Шумен   |   Ямбол  
„Бисквитките“ ни помагат да предоставяме услугите си. С използването им приемате употребата на „бисквитките“ от наша страна. Научете повече Разбрах
eXTReMe Tracker